RaZ Baby – informacje podstawowe

RazBaby to amerykańska, rodzinna marka, która od 2002 roku dba o komfort najmłodszych. Projektuje i tworzy innowacyjne akcesoria. Stawia przy tym na jakość wykonania produktów oraz ich użyteczność. Raz Baby słynie ze smoczków uspokajających i gryzaków w kształcie owoców jagodowych. Ich produkty kochają najmłodsi na całym świece. A mamy chętnie dzielą się pozytywnymi opiniami na ich temat. Raz Baby smoczki uwielbiają za ich innowacyjne kształty i funkcjonalność. W ofercie marki znajdują się bowiem produkty, które służą również do aromaterapii i nauki samodzielnego jedzenia. Jakże pomocnej, gdy dziecko jest zakatarzone!

Smoczki z oferty RaZ Baby

RazBaby smoczek to produkt, którego nie znajdziesz nigdzie indziej. Jego wyjątkowość polega na pionierskim rozwiązaniu. Zabezpieczenie, które sprawia, że RazBaby smoczek uspokajający zamyka się sam, gdy upadnie. Masz więc pewność, że za każdym razem, gdy dziecko go upuści, ryzyko zabrudzenia smoczka jest minimalne. A Ty już nigdy więcej nie zgubisz jego ochronki.

Smoczki RazBaby wykonane są z wolnego od BPA silikonu. Odpowiednie są dla dzieci w wieku 0-36 miesięcy. Zostały zaprojektowane tak, by sprawiać radość najmłodszym. Są kolorowe i wyróżniają się bajkowymi motywami. Smoczki RazBaby polecane są przez ortodontów. Spełniają normy amerykańskie i unijne. Możesz być więc zupełnie spokojna o bezpieczeństwo Twojego dziecka, w każdej chwili i przez cały okres użytkowania produktu.

Gryzaki RaZ Baby – co warto wiedzieć?

Gryzaki w kształcie maliny i jeżyny zostały zaprojektowane tak, by przynosić dzieciom maksymalnie możliwą ulgę w czasie ząbkowania. Nierówna a jednocześnie miękka powierzchnia gryzaków zapewnia wrażliwym dziąsłom delikatny masaż. Łagodzi ból spowodowany ząbkowaniem. Gryzak malina można schłodzić w lodówce, by wzmocnić jego działanie. Odpowiedni jest dla dzieci powyżej 3 miesiąca życia. Wykonany w 100% z bezpiecznego silikonu. Lekki i dopasowany do małych rączek.

Gryzak RazBaby to także świetny pomysł na prezent. A w zestawie ze szczoteczką masująca dziąsła pozwoli dziecku łagodnie przejść przez bolesny okres ząbkowania. RazBaby gryzak szczoteczka w kształcie maliny delikatnie masuje dziąsła i czyści pierwsze zęby. Posiada specjalną osłonę — listek – która zabezpiecza dziecko przed zbyt głębokim wsadzeniem szczoteczki do ust.

Czy w ofercie RaZ Baby są jeszcze inne produkty dla dzieci?

Raz Baby zyskało sławę dzięki innowacyjnym gryzakom w kształcie owoców. To właśnie dzięki tym produktom marka pozytywnie kojarzona jest na całym świecie. Ale w jej ofercie znajdują się również inne akcesoria przeznaczone dla dzieci. Wśród nich silikonowe szczoteczki do zębów i produkty do aromaterapii – specjalne smoczki, które możesz napełnić eukaliptusowym olejkiem, gdy dziecko ma zatkany nosek. Kolorowe zawieszki oraz pluszowe maskotki ze specjalna tasiemką, do której przymocujesz smoczek lub gryzak. Dzięki czemu dziecko już nigdy nie zgubi, czy nie zapomni zabrać ze sobą smoczka.

RazBaby oferuje najmłodszym również akcesoria do jedzenia. Dozowniki do podawania pokarmu – idealne do nauki samodzielnego jedzenia owoców i miękkich warzyw. A także łyżeczki w kształcie malinek, które pomagają rozwijać umiejętności motoryczne maluszka, a jednocześnie delikatnie masują dziąsła maleństwa.