Robert Welch to nazwisko a zarazem marka pięknych akcesoriów kuchennych, jadalnianych i łazienkowych. Produkty sygnowane logo tej firmy zachwycają już od dziesięcioleci użytkowników na całym świecie. Ich niewątpliwą zaletą jest piękny wygląd połączony z najwyższą jakością.

Robert Welch – kto stoi za marką?

Twórcą marki jest Robert Welch, brytyjski jubiler oraz projektant. W latach pięćdziesiątych XX wieku rozpoczął swoją pracę nad stworzeniem pięknych a zarazem praktycznych akcesoriów użytku domowego. Robert Welch uważał, że każdy powinien móc cieszyć się pięknymi przedmiotami. Kierując się tym mottem w 1955 roku wynajął pomieszczenia w starej fabryce jedwabiu i otworzył tam studio wzornictwa przemysłowego. Z czasem jego projekty zamieniały się w akcesoria dostępne dla wszystkich chętnych. Elegancja i wysoka jakość produktów sygnowanych logo Robert Welch zostały docenione przez wiele brytyjskich instytucji. Produkty tej marki goszczą między innymi w Pałacu Buckingham oraz w siedzibie premiera Wielkiej Brytanii.

Przez długie lata nad produktami firmowymi miał piecze sam właściciel. Pod koniec swojego życia przekazał pałeczkę dzieciom, które do dnia dzisiejszego dbają, aby produkty były nie tylko praktyczne ale także cieszyły oko pięknym wzornictwem.

Co wyróżnia produkty marki Robert Welch?

Marka Robert Welch charakteryzuje się pięknym wyglądem i doskonałą jakością. Niektóre serie sztućców nadal produkowane są ręcznie. Szczególną uwagę należy zwrócić na zestaw noży Robert Welch, które łączą w sobie zalety noży niemieckich (do ich wykonania używana jest stal martenzytyczna) oraz japońskich 15 stopniowe nachylenie ostrza. Połączenie tych cech sprawia, że noże marki Robert Welch są wyjątkowo ostre i odporne na wszelkie zniszczenia. Można się o tym przekonać kupując nóż do chleba Robert Welchnóż do filetowania czy nóż do steków, które sprawdzają się doskonale przez całe dziesięciolecia. Niewątpliwym atutem marki jest również wieloletnia gwarancja obejmująca wszystkie produkty.

Akcesoria jadalniane Robert Welch

Kierując się zasadą wyznawaną przez Roberta Welcha mówiącą, że każdy powinien mieć możliwość używania pięknych przedmiotów, wszystkie produkty tej marki zachwycają swoją urodą. Doskonałym przykładem są Robert Welch sztućce, które ułożone na stole nadają mu niezwykłej elegancji. Takie detale jak Robert Welch łyżeczka czy nóż do smarowania sprawiają, że chce się usiąść do stołu i rozpocząć posiłek.

Jakie bestsellery ma w swojej ofercie Robert Welch?

Choć marka kojarzona jest przede wszystkim z wyposażeniem kuchni i jadalni, nie należy zapominać o akcesoriach łazienkowych. Wartym zainteresowania jest uchwyt na papier Robert Welch, który zachwyca swoim prostym i uniwersalnym wyglądem.

Sklep Robert Welch posiada szeroką gamę produktów, z których każdy wybierze coś dla siebie. Podczas zakupów warto przeczytać Robert Welch opinie, aby dokładnie zapoznać się z zaletami kupowanych akcesoriów.