rosti mepal

Lista produktów producenta: rosti mepal

Mepal – by żywność pozostała świeża

Produkty Mepal sprawią, że przechowywanie żywności przestanie być problemem. Czy potrzebujesz odpowiednich pojemników na wędliny do lodówki, lunchboxa, czy butelkę do wody – produkty tej marki spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Pojemniki Mepal do lodówki

Główną specjalizację marki stanowią Mepal pojemniki do lodówki. Są całkowicie szczelne, dzięki czemu zapachy z zewnątrz nie przenikają się z ich zawartością. Wykonano je z przejrzystego tworzywa. Koniec z otwieraniem wszystkich pudełek w lodówce, by znaleźć pożądany produkt. Pojemniki modula, czyli modułowe, składają się z wielu niezależnych od siebie poziomów. Na jednym możesz przechowywać sery, na innych wędliny czy pasztety. Jedno pudełko, dzięki swojej konstrukcji, zapewnia oszczędność miejsca, ale dzięki oddzieleniu warstw od siebie, żywność pozostanie odseparowana także od dna. Specjalna kratka zapobiega kontaktowi żywności z podstawą pudełka. Pojemnik do przechowywania wędlin sprawdzi się np. jako pojemnik na ser, a także do wielu innych produktów. Możesz wybrać też specjalnie dedykowane naczynia. W ofercie znajdziesz także produkty niemodułowe, na przykład z deską do serwowania przekąsek. Taki pojemnik marki Mepal sprawi, że podane przez Ciebie na przyjęciu sery lub wędliny na desce pozostaną świeże i nie zaschną. Potem możesz bez problemów wstawić całość do lodówki.

Lunchboxy czy butelki – Mepal będą z Tobą wszędzie

Nasza propozycja jest o wiele bogatsza niż tylko pojemniki do przechowywania żywności w lodówce. Oferowany przez Mepal lunchbox sprawdzi się wszędzie tam, gdzie chcesz cieszyć się domowym jedzeniem poza swoimi czterema ścianami. Twoje dzieci będą zachwycone baśniowymi motywami swoich pudełek - Lunchbox Kraina Lodu, a Ty eleganckim i stylowym designem swojej śniadaniówki. Ze spokojem możesz umieścić je w mikrofalówce czy zmywarce. Są odporne na wysokie temperatury. Specjalny pojemnik na jogurt czy owsiankę pozwoli cieszyć się smakiem zdrowych przekąsek w każdym miejscu. Bez obaw przed rozlaniem zawartości możesz go przenosić w torbie. Zachowa szczelność nawet w ekstremalnych warunkach. Polecamy również śniadaniówki ze specjalnym przeznaczeniem pojemnika na sałatkę. Dodatkowy poziom pozwoli Ci na swobodne przenoszenie sztućców lub elementów posiłku, które nie powinny wymieszać się z głównym daniem. Na wycieczki, spacery lub na siłownię doskonale sprawdzi się Mepal butelka do wody tej marki. Posiadamy w ofercie wiele modeli o różnej pojemności. Warto wskazać w szczególności te, posiadające silikonowy uchwyt, dzięki czemu transport butelki nigdy nie sprawi już trudności.

Uprawa ziół nigdy nie była tak prosta

Każdy, nawet początkujący, kucharz wie, że świeża żywność jest podstawą smacznej i zdrowej kuchni. Stworzona przez Mepal doniczka na zioła jest idealnym rozwiązaniem na posiadanie własnej, domowej uprawy tych aromatycznych roślin. Skończ z zaopatrywaniem się w supermarketach. Specjalny system nawadniania sprawi, że nie trzeba będzie już codziennie pamiętać o podlewaniu odpowiednią ilością wody i pielęgnacji. Wystarczy tylko zapełniać płynem podstawkę. Doniczka Mepal, dzięki swojej konstrukcji, ułatwi domową uprawę ziół. Od dziś będziesz mieć dostęp do stale świeżych produktów na własnym parapecie.