Szkło Schott Zwiesel to eleganckie i praktyczne produkty. Będzie świetnie prezentować się na każdym stole.

Schott Zwiesel – historia marki

Marka Schott Zwiesel działa na rynku od 150 lat. W tym czasie ten niemiecki producent wypracował sobie wyjątkową dbałość o detale, unikatową formę szkła i jakość wykonania. W ofercie marki znajdziemy kieliszki, szklanki oraz doskonale wyprofilowane dekantery. Produkty powstają z nowoczesnego szkła kryształowego TRITAN. Jak zapewnia producent, ciągłość fasonów jest gwarantowana przez 5-10 lat, łatwo więc dokupimy kolejne sztuki do kompletu.

Czym wyróżniają się produkty Schott Zwiesel?

Kieliszki schott zwiesel wyróżniają się wykonaniem ze szkła odpornego na wszelkie zarysowania i wyszczerbienia. Co więcej, materiał wykazuje też odporność na zmiany temperatury. Używanie szkła Zwiesel Schott jest tak że wyjątkowym przeżyciem estetycznym - kieliszki mają punkt musujący, dzięki czemu pięknie prezentują się na stole. Produkty marki można myć w zmywarce, są one wolne od ołowiu i baru. Produkcja tego krystalicznego, przezroczystego szkła jest przyjazna dla środowiska.

Jakie produkty szklane są w ofercie Schott Zwiesel?

W ofercie marki Schott Zwiesel kieliszki do wina stanowią jedne z najbardziej popularnych produktów. Ich niezwykłe, zmysłowe kształty sprawiają, że na każdym stole prezentują się one pięknie. Producent stawia na lekkość form i subtelność kształtów. Dzięki temu szkło marki jest idealnym "partnerem" dla najbardziej wykwintnych win. Warto zwrócić także uwagę na produkowane przez markę Schott Zwiesel szklanki. Smukłe, eleganckie szkło nadaje się zarówno do serwowania lekkich napojów jak i drinków. W ofercie znajdziemy różne kształty i pojemności - nawet 604 ml. Jeśli chodzi o Schott Zwiesel, cena produktów jest przystępna. 

Najbardziej polecane produkty Schott Zwiesel 

Warto zwrócić uwagę na szeroką ofertę marki. Jeśli interesują nas produkty Schott Zwiesel sklep internetowy będzie najlepszym miejscem, żeby porównać i kupić różne modele. Świetnie prezentują się na przykład szklanki Sensa (https://maleomi.pl/szklanka-sensa-500-ml). Mają one nietypowy, zwężony ku górze kształt i proste ścianki. Ich duża pojemność sprawia, że są idealne na przykład na lemoniadę w upalny dzień lub drinki. Warto też wyposażyć swoją kuchnię w wyjątkowe kieliszki (https://maleomi.pl/taste-356-ml). Klasyczny wzór to dobry pomysł, jest to bowiem rozwiązanie uniwersalne, pasujące do każdej zastawy. To jedna z największych zalet przezroczystego szkła - dobierzemy je do wielu wersji kolorystycznych aranżacji stołu. Warto też wybrać z oferty Schott Zwiesel shaker, który można wygodnie myć w zmywarce. Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej i będzie się doskonale nadawać do tworzenia wykwintnych drinków i koktajli. W komplecie z shakerem warto kupić także typowo koktajlowe kieliszki, które przydadzą się na przyjęcia i spotkania towarzyskie. Kolejnym produktem, na powinniśmy zwrócić uwagę jest karafka. Zachęci ona do sięgania po serwowane w niej napoje. Elegancki desing nada szyku każdej aranżacji stołu w jadalni lub salonie.

Schott Zwiesel - producent ten oferuje szkło, które posłuży nam przez długie lata i codziennego posiłku uczyni elegancką ucztę.