Zestaw silikonowych foremek do piasku dla dzieci 4 szt. liliowy Scrunch
Zestaw silikonowych foremek do piasku dla dzieci 4 szt. liliowy Scrunch
57,00 zł
Silikonowa samozaciskowa opaska informacyjna dla dzieci błękitny Scrunch
Silikonowa samozaciskowa opaska informacyjna dla dzieci błękitny Scrunch
22,00 zł
Zestaw silikonowych foremek do piasku dla dzieci 4 szt. pudrowy róż Scrunch
Zestaw silikonowych foremek do piasku dla dzieci 4 szt. pudrowy róż Scrunch
57,00 zł
Łopatka szpadel do zabawy w kąpieli, piasku dla dzieci musztardowa Scrunch
Łopatka szpadel do zabawy w kąpieli, piasku dla dzieci musztardowa Scrunch
19,00 zł
Łopatka szpadel do zabawy w kąpieli, piasku dla dzieci miętowa Scrunch
Łopatka szpadel do zabawy w kąpieli, piasku dla dzieci miętowa Scrunch
19,00 zł

Miękkie zabawki do piasku wykonane z wysokiej jakości silikonu mogą przy pierwszym kontakcie wydawać się dość niecodziennym pomysłem. W praktyce okazuje się jednak, że silikonowe zabawki Scrunch to jedne z najbezpieczniejszych modeli dostępnych na rynku.

Scrunch – co to za marka?

Scrunch to brytyjska firma, która kreatywnie podeszła do tematu dziecięcych zabawek. Jej właściciele sami są rodzicami, a ich niechęć do plastiku zmotywowała ich do stworzenia ciekawej alternatywy. Lata temu, gdy ich dzieci były małe, ciągłe zabieranie ze sobą plastikowych zabawek do piasku wydawało im się po prostu zbyt uciążliwe. Nawet niewielkich rozmiarów wiaderko dziecięce potrafi zająć sporo miejsca w torbie, a przecież plastiku nie da się zgiąć ani złożyć, żeby zaoszczędzić nieco przestrzeni. Tak oto powstały silikonowe zabawki do piasku – elastyczne, giętkie, składane i niesamowicie odporne.

Silikonowy zestaw do piaskownicy od firmy Scrunch to komplet miękkich i w pełni bezpiecznych zabawek dziecięcych. Jest on efektem wieloletniej pracy marki nad produktem wysokiej jakości, który będzie cechował się niebanalnym wyglądem, elastycznością, śmiałymi kolorami i ciekawymi kształtami.

Silikonowe produkty marki Scrunch – czy warto?

Największą zaletą, jaką cechują się zabawki do piasku Scrunch, jest ich elastyczność. Nie sposób ich złamać, a nawet jeśli dojdzie do jakiegokolwiek uszkodzenia ich powierzchni, w efekcie nie powstaną żadne niebezpieczne dla malucha ostre krawędzie na zabawce. Elastyczność silikonu odpowiada także za możliwość złożenia zabawki, a w zasadzie dowolnego jej zwinięcia lub zgięcia, co pozwala na oszczędzenie sporej ilości miejsca w bagażu podczas wyjazdów, ale i w niewielkiej torbie podczas krótkich spacerów do pobliskiej piaskownicy.

Zabawki Scrunch takie jak składane wiaderko do wody i piasku Scrunch Bucket czy zestaw 4 sztuk silikonowych foremek, wykonywane są z bezpiecznych i całkowicie wolnych od szkodliwych toksyn materiałów. Maluchy swoje zabawki często traktują jak gryzaki, ale spokojnie – w tym wypadku jedyne co grozi dziecku, to zjedzenie odrobiny piasku.

Jakie zabawki do piasku Scrunch posiadamy w ofercie?

Najpopularniejszą zabawką tej marki jest składane wiaderko do wody i piasku, głównie ze względu na ilość miejsca, jaką można oszczędzić, jeśli przed spakowaniem takiego wiaderka się je złoży. Składanie przydaje się także w przypadku silikonowej konewki, która w przeciwnym razie również mogłaby być zabawką trudną do spakowania.

Decydując się na silikonowe wiaderko dla dziecka, trudno jest mu odmówić silikonowych foremek. Je także oferuje nasz sklep internetowy, podobnie jak inne zabawki przydatne na plaży, w piaskownicy i na podwórku, takie jak miękka piłkasilikonowy talerz do rzucania, czy siatka ze składaną teleskopową rączką.

Bardzo częstym wyborem rodziców są także silikonowe łopatki do piasku. Są one na tyle sztywne, że pozwalają dziecku na swobodną zabawę, a jednocześnie tak elastyczne, że można zmieścić je nawet w naprawdę niewielkiej torbie pełnej bagażu.

Bestsellery producenta Scrunch

Głównym bestsellerem marki Scrunch jest silikonowy zestaw do piaskownicy składający się z miękkiego wiaderka i kilku kolorowych foremek. Do udanej zabawy brakuje jeszcze jedynie łopatki, dzięki której można będzie przesypywać piasek do zabawek. Miękkie foremki sprawiają, że robienie zamków z piasku jest łatwiejszym zadaniem dla maluchów, które, póki co, nie najlepiej radzą sobie z chwytaniem nieporęcznych przedmiotów.

Hitem sprzedażowym marki są także piłki. Na pierwszy rzut oka mogą się one nie wyróżniać na tle modeli proponowanych przez innych producentów, jednak mają one pewne cechy, za które są szczególnie doceniane przez rodziców. Przede wszystkim w każdej chwili można z nich spuścić powietrze, na przykład na czas transportu, a później napompować do wybranej przez siebie wielkości.