Wóz Strażacki Samochodzik Autko Ze Światełkami I Dźwiękami Silverlit
Wóz Strażacki Samochodzik Autko Ze Światełkami I Dźwiękami Silverlit
129,90 zł

Silverlit to firma produkująca zabawki dla dzieci powyżej 3 roku życia. Działą na rynku już od ponad 30 lat. Zabawki tej marki cechuje wyjątkowa innowacyjność, a także całkowite bezpieczeństwo podczas użytkowania. Główna siedziba firmy mieści się w Hongkongu, jednak Silverlit posiada obecnie swoje oddziały w 16 krajach na całym świecie. Marka jako pierwsza w Azji otrzymała certyfikat jakości SO9001 gwarantujący bezpieczeństwo oraz wysoki poziom wykonania, z pełną dbałością o szczegóły.

Silverlit – zabawki sterowane

Firma Silverlit specjalizuje się w produkcji zabawek sterowanych. Są to m.in. helikoptery, samochody oraz roboty. Jednym z cieszących się popularnością produktów z tej kategorii jest Dumel Silverlit Robo Chameleonsterowny pilotem, dzięki któremu zabawka z łatwością porusza się we wszystkich kierunkach. Helikopter silverlit dodatkowo potrafi zmieniać kolory, niczym prawdziwy kameleon i łapie wszystkie napotkane na swojej drodze przekąski (specjalne krążki dołączone do zestawu). Robo Chameleon zdobył nagrodę ToyAwards roku 2018. W ofercie firmy znajdują się także sterowane za pomocą gestów Silverlit helikopter - model I/R M.I. Hover, który cechuje się jakością wykonania i stabilnością podczas lotu.

Roboty Silverlit – dlaczego warto się nimi zainteresować?

Oddział firmy Silverlit Polska posiada w swojej ofercie interaktywne zabawki, między innymi roboty, takie jak np. SILVERLIT Robot MACROBOT, który oprócz dobrej zabawy zapewni dziecku także bezpieczeństwo. Jak to możliwe? Otóż robot dla dzieci Silverlit zapamiętuje zaprogramowaną trasę, dzięki czemu pociecha z łatwością trafi do domu. Robotem Macrobot potrafi także tańczyć w rytm muzyki, powtarzać wypowiadane przez dziecko słowa oraz przenosić przedmioty.

Dla dzieci powyżej 5 roku życia doskonałą zabawką będzie duet ROBOTÓW ROBO KOMBAT SILVERIT, którymi steruje się za pomocą dżojstików. Roboty stoczą walkę życia w pokoju dziecka, stosując przy tym unikalne techniki ciosów. Co ciekawe, pociecha może się bawić w walki robotów nawet w pojedynkę, dzięki wgranemu programowi A.I. Dla dzieci fascynujących się kulturą wschodu firma Silverlit przewidziała prawdziwy rarytas, czyli roboty ROBO KOMBAT SAMURAI Silverlit, które stoczą prawdziwą walkę samurajów w japońskim stylu, wydając przy tym szereg realistycznych dźwięków – jak na prawdziwej arenie walki.

Dla jakich dzieci skierowane są zabawki Silverlit?

Zabawki Silverlit to oferta skierowana nie tylko dla najmłodszych. Docenią je również starsze dzieci, nastolatkowi, a nawet dorośli! Któż bowiem nie chciałby chociaż na chwilę odetchnąć od obowiązków dnia codziennego i sprawdzić, jak walczy Silverlit robo kombat albo polatać Silverlit dronem?

Jakie zabawki od Silverlit są niezwykle popularne?

Wśród popularnych modeli zabawek firmy silverlit znajdziemy także Spinner SINGLE SHOT BLASTER, czyli wyrzutnie spinnerów oraz Silverlit robot kickabot, czyli zestaw dwóch robotów, które grają w piłkę nożną. Dla małych budowniczych firma przewidziała cały dział zabawek imitujących maszyny budowlane, takie jak koparka, laweta oraz dźwig. Silverlit oferuje także coś dla dorosłych miłośników motoryzacji i wyścigów. Sterowane za pomocą smartfona modele RC przedstawiające miniaturowe wersje sportowych aut Mercedes Benz SLS AMG oraz Ferrari 458 Italia przeznaczone są dla miłośników szybkich samochodów od 8 do 108 roku życia.