Moda na dietę pudełkową trwa! Kolorowe lunch boxy, unikalne smart bags, bidony i pojemniki na kanapki to dzisiaj doskonały sposób, aby również poza domem jeść smacznie i zdrowo. Jedzenie powinno być nie tylko źródłem energii, ale również sprawiać nam przyjemność, o czym doskonale wie portugalska firma Smart Lunch, której produkty pokochali miłośnicy pudełkowej diety na całym świecie.

Smart Lunch - co to takiego?

Są praktyczne, funkcjonalne i wygodne, a przy tym oczarowują nas swoim niepowtarzalnym urokiem. Zachęcają do przyrządzania posiłków w domu i zabierania ich ze sobą do pracy, szkoły w podróż. Marka SmartLunch początkowo była dystrybutorem akcesoriów lunchowych, jednak obserwując przez wiele lat oczekiwania i preferencje klienta, postanowiła stworzyć własne propozycje, które będą spełniały wymagania klienta współczesnych czasów. Pierwszą kolekcją, jaką zaproponowała firma, była SmartBento. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane i stworzone z Portugalii z temperamentem, starannością i z uwzględnieniem najmniejszych detali. Promując zdrowy styl życia, Lunch Smart zachęca klientów do zmian nawyków żywieniowych, prezentując coraz ciekawsze i bardziej zaskakujące wzory i kolory lunch boxów, bidonów, pojemników na żywność, termosów i kubków termicznych.

Więcej na temat marki Smart Lunch

Koncepcja marki Smart Lunch opiera się na kilku solidnych filarach. Pojemniki mają być praktyczne, wygodne w transporcie oraz bezpieczne dla produktów żywnościowych. W ten sposób każdego dnia rodzą się i realizowane są pomysły na coraz bardziej udoskonalone produkty. W ofercie Smart Lunch znaleźć można pojemniki dla dzieci w kolorowych i tym samym zachęcających do zabrania ze sobą szkoły smacznych przekąsek, jak też dla dorosłych, które zachwycają prostotą i jednocześnie efektownym wykończeniem. Tak zapakowane drugie śniadanie, przekąski lub obiad na pewno smakują lepiej niż z przypadkowej stołówki.