Praktycznie każda wycieczka turystyczna, kamping czy biwak w lesie nie obędzie się bez odpowiedniego wyposażenia. Decydując się zarówno na jednodniową, jak i kilkudniową wyprawę powinniśmy wyposażyć się w odpowiedni kubek termiczny, termos obiadowy, a nawet zestaw do gotowania, smażenia i lodówkę turystyczną. Pojawia się więc pytanie, na jakie dokładnie akcesoria turystyczne się zdecydować? Odpowiedzią może być oferta kultowej już marki Stanley.

Jak powstała marka Stanley i co jej przyświeca?

Produkty,  jakie zebraliśmy w tej kategorii  naszego sklepu, należą do amerykańskiej marki założonej przez Williama Stanleya Jr, który to w 1913 roku kompletnie zmienił spojrzenie na sposób spożywania gorących posiłków i napojów. Umiejętnie łącząc izolację próżniową z doskonałą wytrzymałością stali, udało mu się stworzyć termosy, które znamy i wykorzystujemy po dziś dzień. Jednym słowem to produkty, które od ponad 100 lat obecne są na światowym rynku i z każdym rokiem zyskują coraz to nowych, a przede wszystkim wiernych fanów – a ich pozytywne opinie tylko potwierdzają wysoką jakość akcesoriów turystycznych Stanley.

Jakimi produktami szczyci się marka Stanley?

Co wyróżnia termosy, kubki, butelki termiczne marki Stanley? Głównie wykonanie z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Warto także dodać, że po dziś dzień wykorzystywane są nawet przez wojsko! Butelka termiczna Stanley jest w stanie nawet przez 12 godzin zachować ciepło, a nawet do 15 właściwości zimnych napoi. Na szczególną uwagę zasługuje też termos obiadowy charakteryzujący się podwójną ścianką oraz izolacją próżniową.

Mało tego to nadające się do wielokrotnego użytku akcesoria turystyczne, co z kolei pozwala zdecydowanie ograniczyć wykorzystanie produktów jednorazowych. Co za tym idzie?  Możliwość wywarcia realnego wpływu na kondycję naszej planety.

Pamiętając również o wielodniowych biwakach nie można nie wspomnieć również o praktycznym zestawie do gotowania, a także zestawie kempingowym do smażenia. To właśnie one w połączeniu z chociażby termosem obiadowym Stanley są w stanie zapewnić nam naprawdę przyjemny wypoczynek, podczas którego niczego nie będziemy musieli sobie odmawiać.

Wyjątkowe termosy Stanley – dlaczego warto je kupić?

Jeśli szukasz naprawdę dobrych jakościowo termosów, które posłużą Ci przez długi czas, to produkty jakie oferuje marka Stanley będą strzałem w dziesiątkę. Zostały przetestowane w naprawdę ekstremalnych sytuacjach, więc posłużą Ci dosłownie w każdej sytuacji. Ich wykonanie z wysokiej jakości stali nierdzewnej stanowi gwarancję doskonałej odporności na wstrząsy i ewentualne odkształcenia.

Inne akcesoria turystyczne Stanley

Oprócz wymienionych już produktów oferowanych przez markę Stanley, warto także zwrócić uwagę na takie akcesoria turystyczne jak kubek do piwa, który doskonale sprawdza się na kempingach i obozach w lesie. Jest doskonały do ciepłych, jak i zimnych napoi. To wyjątkowo oryginalne rozwiązanie, które docenisz o każdej porze roku – szczególnie jego praktyczny kształt i solidną obudowę.