Stanley

Lista produktów producenta: Stanley

Wytrzymałość stali do usług turysty

Wytrzymałe i pewne zaopatrzenie są niezbędne przy każdym wypadzie turystycznym. Jeśli potrzebujesz pewnego wyposażenia, to kubki i termosy Stanley są wręcz oczywistym wyborem. Zapewnią Ci gorący posiłek oraz napój w nawet ekstremalnych polowych warunkach.

Termosy ze stali Stanley 

W czasie każdego wyjazdu bardzo ważna jest wytrzymałość zabieranego sprzętu. Nikt nie patrzy na kolorystykę, czy design, ale właśnie na to, jak wiele jest w stanie przetrwać. Termosy obiadowe Stanley są jednymi z najwytrzymalszych produktów do przechowywania żywności. Zostały stworzone z myślą o turystach, miłośnikach kempingów i survivali. Wykonane są ze stali, a dzięki warstwom próżniowej i węglowej utrzymują temperaturę zawartości przez ponad dobę. Wytrzymają upadek z całkiem sporej wysokości, uderzenia czy niewielkie zmiażdżenia. Oferowane przez Stanley termosy obiadowe mają bardzo szeroki otwór, dzięki czemu korzystanie z nich jest naprawdę łatwe, nawet w trudnych warunkach. Polecamy także pojemniki i kubki termiczne Stanley, w których możesz transportować gorącą kawę czy herbatę. Termos z ustnikiem zapobiegnie przypadkowemu rozlaniu się napoju i zabrudzeniom ubrania. Choć marka przeznacza swoje wyroby głównie do wymogów kempingowych, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zabrać je ze sobą do pracy lub szkoły. Kubek Stanley doskonale nada się zarówno pod namiot, jak i na biurko.

Ciepłe herbaty czy zimne drinki – termosy i piersiówki Stanley

Termos Stanley 1l powinien być wystarczający do przenoszenia ze sobą ciepłych płynów. Kemping nie byłby kempingiem, gdyby nie można było wypić odrobinę napojów procentowych. Przedstawiamy produkt, z którego stanowczo ucieszą się wszyscy Panowie. Piersiówka Stanley o pojemności prawie 0,2 litra jest idealnym sposobem na przemycenie pod namiot odrobiny alkoholu. Jeśli szukasz prezentu dla miłośnika turystyki – to będzie wybór doskonały. W oferowanej przez Stanley piersiówce można przechowywać także inne napoje – koktajle czy soki. Dokładając do zestawu komplet turystycznych kieliszków, otrzymujemy przepis na kameralną, plenerową imprezę. A wszystko to oczywiście wykonane z wytrzymałej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali.

Na upalne dni – kubki termiczne Stanley

Już wiadomo, że jeśli na dworze panuje mróz, to musisz wybrać proponowane przez Stanley kubki termiczne. W czasie letnich upałów produkt także może się przydać i utrzymać w środku chłód lemoniady. Z pewnością jednak będziesz potrzebować czegoś jeszcze. Stanley Adventure Ci to zapewni. Od teraz transportowanie lodów czy innych zimnych produktów będzie dziecinnie proste. Wystarczy, że zaopatrzysz się w niezwykle pojemny produkt o nazwie lodówka Stanley. Wzmocniona uszczelkami konstrukcja utrzyma temperaturę wewnątrz nawet do 36 godzin. Koniec z problemami zimnych napoi i lodów przez cały dzień. Producent bardzo ceni sobie zarówno wytrzymałość, jak i wygodę użytkowania. Dzięki temu, z tej przenośnej lodówki spokojnie możesz także zrobić stołeczek. Wszystkie proponowane tutaj i dostępne w naszym sklepie produkty są wykonane z największą dbałością o szczegóły i zapewnią komfort biwakowania przez długi czas.