Puzzle w metalowej kuli Purple Cow - Mapa Świata 100 el.
Puzzle w metalowej kuli Purple Cow - Mapa Świata 100 el.
44,00 zł
Mini eksperymenty The Purple Cow - Gigantyczne wodne kulki żelowe
Mini eksperymenty The Purple Cow - Gigantyczne wodne kulki żelowe
29,00 zł

Magnetyczne gry marki The Purple Cow idealnie sprawdzą się podczas każdej podróży. Sprawdź, które produkty są dostępne na Maleomi.pl.

The Purple Cow – informacje o marce

The Purple Cow producent oferuje magnetyczne gry dla dzieci w każdym wieku. Ta rodzinna firma powstała w 2000 roku w Australii, a jej głównym celem było stworzenie czegoś oryginalnego, co zainteresowałoby najmłodszych. The Purple Cow to gry, które są nie tylko funkcjonalne, ale także rozbudzają ciekawość i doskonalą zdolność logicznego myślenia. Chociaż domeną The Purple Cow są magnetyczne gry, firma w swojej ofercie posiada także układanki, łamigłówki czy też drewniane stemple, które z pewnością przypadną do gustu naszym pociechom. Gry i zabawki The Purple Cow pozwalają dzieciom na poznawanie nowych rzeczy i poszerzanie horyzontów.

Magnetyczne gry The Purple Cow

Czym wyróżniają się gry Purple Cow? Są one przede wszystkim kompaktowe, co oznacza, że dzięki niewielkim gabarytom możemy zabrać je ze sobą praktycznie wszędzie. Oprócz tego, metalowe pudełko w połączeniu z magnetycznymi elementami. zapobiega zgubieniu niewielkich elementów. Takie nietuzinkowe rozwiązanie może zaciekawić nasze dzieci, które w obecnych czasach sporą część czasu spędzają wpatrując się w ekran telefonu, tabletu czy też komputera. The Purple Cow tworząc nowe produkty, bazuje na własnych doświadczeniach, dbając  o to, aby zabawki zapewniały świetną zabawę dzieciom w każdym wieku.

Jaką grę The Purple Cow warto kupić na trasę?

Gry podróżne The Purple Cow to idealne rozwiązanie na pozbycie się nudy zarówno podczas podróży samochodem, pociągiem jak i samolotem. Producent w swojej ofercie posiada zminiaturyzowane wersje klasycznych gier, które zmieszczą się w kieszeni lub torebce. Najpopularniejszą grą są dobrze znane nam Statki-gra, która polega na szybkim zatopieniu floty przeciwnika. Inne propozycje to równie znany Tangram, Państwa miasta, Kółko i krzyżyk oraz Bingo. Dla starszych dzieci, ale także dla dorosłych dobra propozycja będą szachy, które uczą logicznego i strategicznego myślenia. Warto podkreślić, że gry przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku, co oznacza, że dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego.

Bestsellery The Purple Cow na Maleomi.pl

Jeśli chodzi o The Purple Cow sklep Maleomi.pl w swojej ofercie posiada gry magnetyczne, puzzle oraz karty. Jak wiadomo, dzieci kochają pieczątki, dlatego jednym z bestsellerów jest Zestaw The Purple Cow – Dinozaury. Komplet składa się aż z 35 stempli z różnymi częściami ciała dinozaurów oraz poduszki z czarnym tuszem, co pozwala na długie godziny zabawy. Dla dzieci od 5 roku życia polecana jest Gra magnetyczna Purple Cow Sudoku lub popularne Bingo. Jeśli chodzi o puzzle the Purple Cow, jest to dość niestandardowa propozycja, jednak ciesząca się sporym zainteresowaniem. Puzzle przedstawiające mapę świata, zamknięte są w metalowej kuli. Taki rodzaj uczy i bawi, przy okazji rozwijając wyobraźnie dziecka. Wśród tych, którzy lubią łamigłówki i zagadki, powodzeniem cieszy się gra magnetyczna Mastermind Secret Code lub Podróżne łamigłówki. Propozycja zarówno dla dzieci jak i dorosłych, którą oferuje The Purple Cow sklep, to Karty Doda Yoga, które dzięki codziennej praktyce, pozwolą poprawić koncentrację, stan zdrowia oraz umiejętność skupienia.