Thermos

Lista produktów producenta: Thermos

https://maleomi.pl/producent/thermos

Termos zawsze pod ręką

Dużo podróżujesz? Przygotowujesz dziecko na wycieczkę szkolną? Przesiadujesz dłużej w pracy i chcesz zjeść ciepły domowy posiłek? Termosy marki Thermos to produkty idealne dla Ciebie. 

Najwyższa jakość termosu Thermos

Termos obiadowy Thermos to produkt wykonany z materiałów najwyższej jakości. Wytrzymała obudowa sprawi, że nie musisz się już martwić o uszkodzenia. Równocześnie jest lekki i posiada ergonomiczny kształt. Zmieści się do każdej torebki czy plecaka, a dzięki szczelnej nakrętce, która pełni też rolę naczynia, nic się nie rozleje na zewnątrz. Seria produktów Thermos King zapewnia specjalną technologię utrzymywania temperatury wewnątrz pojemnika. Stalowy wkład próżniowy zapewnia utrzymanie ciepła nawet do 7 godzin. Wybierając termos z naszej oferty, już nigdy nie zjesz w pracy zimnego posiłku. To idealny wybór, jeśli stosujesz dietę lub chcesz się po prostu zdrowo odżywiać. Nie musisz już zabierać ze sobą słodkich przekąsek czy zamawiać pizzę, jeśli w termosie czeka na Ciebie dietetyczne, domowe jedzenie. Produkt doskonale nadaje się także do transportowania żywności zimnej i zamrożonej jak chociażby lody. Zapomnij o zabrudzeniach termosu podczas wkładania i wykładania zawartości, dzięki otworowi o dużej średnicy. Dostępne są modele o wielu różnych rozmiarach. Niewielki lunch zmieści się spokojnie w produkcie Thermos King 470ml. Jeśli dla Ciebie to za mało – wybierz taki o pojemności 710ml. Dzięki marce Thermos termos obiadowy stanie się Twoim stałym wyposażeniem do pracy czy na uczelnię.

https://maleomi.pl/termos-obiadowy-z-lyzka-thermos-king-470ml-gold

Termosy Thermos z najlepszą izolacją cieplną

Potrzebujesz przechować ciepły posiłek przez dłuższy czas, niż pozwala na to opisany wcześniej model? Nie ma problemu. Termos ze szklanym wkładem spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Wykorzystany materiał wysoce izoluje temperatury, dzięki czemu utrzymuje ciepło nawet do 12 godzin. Zimne dania można przechowywać nawet przez dobę. Produkowane przez Thermos termosy to połączenie wysokiej jakości stali, która nie pochłania zapachów, ze szczelnością silikonowych dodatków i szklanym wnętrzem, które utrzymuje temperaturę zawartości. Wybierz model odpowiedni do swoich potrzeb. Proponujemy zestawy z dodatkowymi kubkami lub sztućcami, które ułatwią korzystanie z termosu. Nie musisz już pamiętać o pakowaniu dodatkowych przedmiotów. Proponowane przez nas termosy Thermos wystarczą w zupełności. Na czyszczenie nie trzeba przeznaczać wiele czasu. Zaokrąglone kształty sprawią, że bez problemu usuniesz resztki jedzenia.

https://maleomi.pl/termos-ze-szklanym-wkladem-oryginalny-thermos-eclipse-05-litra

Thermos – najlepszy produkt na wycieczki

Oferowany przez markę Thermos termos obiadowy to nie tylko doskonałe przechowywanie ciepłego posiłku, ale też wygoda z korzystania. Masz problemy z otwarciem i nałożeniem dania podczas mroźnej zimy? Nie chcesz zdejmować rękawiczek, a jest to konieczne, by zwolnić zabezpieczenia przy wieczku? Termos firmy Thermos w wersji turystycznej wybawi Ci od tych kłopotów. Wystarczy jeden ruch, by pojemnik został otwarty, a Ty spokojnie nalejesz ciepłej herbaty czy kawy. Nie musisz się obawiać przypadkowego rozszczelnienia w torbie. Producent zadbał o wszystkie detale, a otwarcie bez zamierzenia jest niemożliwe.

https://maleomi.pl/profesjonalny-termos-turystyczny-thermos-light-compact-05l