ToyState

Lista produktów producenta: ToyState

Hot Wheels marzeniem każdego dziecka

Samochody Hot Wheels są znane na całym świecie zarówno przez dzieci, jak i rodziców. To zabawki wykonane z niesamowitą starannością, wzorowane na prawdziwych autach. Pozwalają na spędzenie wielu godzin podczas ekstremalnych wyścigów albo pokonywania przeszkód na zbudowanych torach. Jeśli szukasz odpowiedniego prezentu dla dziecka, to samochodziki Hot Wheels są strzałem w dziesiątkę.

Samochód kameleon, czyli Hot Wheels Hyper Racer 

Bardzo ciekawą propozycją jest model Hot Wheels Hyper Racer. Posiada wiele funkcji, które na pewno sprawią, że Twoje dziecko odda się zabawie bez reszty. Zabawka może poruszać się sama po wciśnięciu odpowiedniego guzika. Wydaje też dźwięki przypominające prawdziwy silnik, mruga światłami, a po wciśnięciu przycisku usłyszymy muzykę. To jednak nie najciekawsza cecha tego modelu, bowiem jest to samochód Hot Wheels zmieniający kolor!Specjalnie użyta farba zmienia swój wygląd w trakcie poruszania się zabawki. Przemiana następuje bardzo szybko i jest w pełni widoczna gołym okiem. Ta właściwość sprawi, że organizacja wyścigów samochodowych już nigdy nie będzie taka sama. Rodzice będą dodatkowo zachwyceni możliwością wyłączenia wszystkich odgłosów za pomocą jednego guzika. Hyper Racer Hot Wheels to produkt najwyższej jakości, wykonany z bezpiecznych dla maluchów materiałów. Jest odpowiedni dla dzieci już od 3 lat.

https://maleomi.pl/samochod-hot-wheels-hyper-racer-yur-so-fast

Pojazdy Hot Wheels dla każdego

Oferowane przez Hot Wheels samochody to znacznie bogatsza oferta. Który miłośnik motoryzacji nie lubi Monster Trucków? Ten model także potrafi sam się poruszać oraz wydaje rzeczywiste dźwięki. Po naciśnięciu odpowiedniego przycisku usłyszymy klakson i dźwięk silnika. Wielkie koła auta Hot Wheels doskonale sprawdzą się na większości nawierzchni. Monster Truck – jest toidealna zabawka dla dzieci uwielbiających wielkie pojazdy-potwory, ale także i dorośli mogą spędzić na zabawie długie godziny. Fani motorów ucieszą się z pojazdu Motor Cross, które przedstawiają autentyczne modele motocykli. Ten rodzaj produktów także zawiera w sobie elektronikę, a dzięki wiernemu odwzorowaniu rzeczywistych pojazdów będzie doskonałym prezentem dla kolekcjonerów jednośladów. Polecamy także model Hot Wheels Skorpion. Zabawka posiada ogon i skrzypce jak pajęczaki, od których wzięły nazwę, a za pomocą przycisku ich odnóża mogą się poruszać. Zobacz, kto pierwszy zostanie złapany w szczypce!

https://maleomi.pl/samochod-hot-wheels-extreme-action-scorpedo

Szeroki wybór zabawek – Hot Wheels, ToyState, Road Rippes

Proponujemy nie tylko zabawki Hot Wheels. Marka ToyState posiada serię Road Rippers, która w użytkowaniu bardzo przypomina swojego bardziej popularnego kuzyna. Dostępnych jest wiele modeli pojazdów – od wyścigówek czy samochodów terenowych po motocykle. Każdy z nich jest wyposażony w elektronikę, która zapewni ruch, grę świateł i dźwięków. Najmłodsze pociechy będą ćwiczyć koordynację ruchową i motorykę, poznawać różnego rodzaju dźwięki. Zabawa oferowanymi przez Hot Wheels autami pozwala także na naukę logicznego myślenia i widzenia przestrzennego. To też pierwszy krok do prawidłowego szacowania odległości. Zdziwisz się, jak wiele umiejętności może nabyć Twoje dziecko przy pomocy oferowanych przez nas samochodzików.

https://maleomi.pl/samochod-road-rippers-street-screamers-ford-mustang