Naklejki na jeżdżące walizeczki Trunki
Naklejki na jeżdżące walizeczki Trunki
12,00 zł

Trunki to walizki, których jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie – Twoje dziecko będzie zachwycone!

Trunki – geneza marki

Wszystko zaczęło się kilkanaście lat temu, kiedy to w znanym brytyjskim programie telewizyjnym Dragon’s Den wystąpił pewien mężczyzna, proponujący szereg znakomitych rozwiązań w zakresie walizek dla dzieci. Jurorzy programu bardzo szybko zachwycili się pomysłem, z chęcią inwestując w niego swoje pieniądze. Od tamtej pory firma Trunki jest coraz bardziej znana i bije kolejne rekordy popularności na rynkach wielu krajów. Idea, która przyświeca producentowi, jest bardzo prosta – nauczyć dzieci dbać o swoje rzeczy i pakować się – jednocześnie zapewniając im masę frajdy oraz znakomite wrażenia wizualne. Udało się – walizki Trunki są doceniane przez rodziców i ich pociechy na całym świecie. Można mówić o ewenemencie na skalę światową – firmie, która doskonale rozumie potrzeby i wymagania rozwijającej się branży. 

Dlaczego walizki dziecięce od Trunki są bardzo popularne?

Koncepcja była bardzo prosta – stworzyć walizki, które będą przypominały różnego rodzaju zwierzątka. Choć pomysł ten może się wydawać pozornie błahy i bez polotu, to okazał się niezwykle skuteczny. Dzieci na całym świecie zakochały się w pięknym wyglądzie, jakim charakteryzuje się każda Trunki walizka. Warto, chociażby spojrzeć na tak cudownie zaprojektowane produkty, jak na przykład jeżdżąca walizka Terrancejeżdżąca walizka Kotek Benny czy też Trunki walizeczka w kształcie jednorożca. Prawda, że przepiękne? Nic więc dziwnego, że cieszą się one niesłabnącą popularnością już od kilkunastu lat. Producent z roku na rok oferuje coraz więcej wzorów i ciekawych pomysłów na walizki. Przyjdzie czas, w którym walizeczka Trunki będzie przedmiotem kultowym, tak samo jak dzisiaj plecak typu kostka i inne tego typu relikty ubiegłych lat. 

Akcesoria do walizki Trunki, które musi posiadać Twoje dziecko!

Trunki to nie tylko walizki! Warto zauważyć, że w swojej ofercie firma posiada także różnego rodzaju akcesoria, które przydadzą się podczas korzystania z walizeczek, jak na przykład pasek do walizki Trunki czy Trunki zagłówek. Należy wspomnieć, chociażby o różnego rodzaju lunchboxach, które również zachwycają swoją kolorystyką. Są także wykonane z doskonałych, trwałych materiałów, dzięki czemu niestraszne będą im różne przygody, jakich codziennie doświadczają nasze pociechy. Dziecku przyda się również odpowiedni bidon, na przykład taki w kształcie pszczółki. Trunki plecak czy Trunki walizka mają dostosowane do dziecięcego wzrostu, co więcej walizki Trunki waga jest odpowiednia dla kręgosłupa pociech. Ważne jest, aby nie był on zbytnio obciążony.  

Inne produkty z oferty Trunki

Oferta firmy Trunki nieustannie się powiększa, oferując rozwiązania, które nie tylko ułatwiają codzienne funkcjonowanie, ale i czynią życie dużo bardziej kolorowym, nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców. Kiedy maluch jest wyjątkowo niesforny, warto zaopatrzyć się w szelki bezpieczeństwa, dzięki którym każdy spacer będzie wyjątkowo spokojny. Warte uwagi jest także siedzisko do samochodu, które także charakteryzuje się znakomitym wyglądem i kolorystyką.

Niezależnie od tego, na jaki produkt ostatecznie się zdecydujemy, możemy być pewni, że firma Trunki jest jedną z najciekawszych tego rodzaju producentów na rynku, a oferowane akcesoria i walizki są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale także prezentują się znakomicie, w związku z czym każdy zakup będzie tu strzałem w dziesiątkę.