Dlaczego warto kupować produkty marki Typhoon?

Typhoon to brytyjska marka, która ma w swojej ofercie akcesoria kuchenne, stylizowane na lata 50. i 60. XX wieku. Filozofia marki Typhoon polega przede wszystkim na dostarczaniu ciekawych i designerskich akcesoriów w przystępnych cenach. Twórcy Typhoon to osoby, które podjęły decyzje o podróżach po całym świecie, poszukiwaniu inspiracji i pomysłów. Wycieczki po krajach rozwijających się oraz stolicach mody sprawiły, że oferta marki Typhoon jest bardzo różnorodna i każdy może znaleźć w niej coś odpowiedniego dla siebie. Stworzenie niesamowitych akcesoriów do kuchni sprawiło, że brytyjscy klienci chętnie zaczęli kupować całe serie produktów. Wraz z biegiem lat marka Typhoon stawała się znana na całym świecie, a twórcy zaczęli kreować nowe produkty i akcesoria w sposób ciekawy i innowacyjny. 

Jakie produkty ma w swojej ofercie Typhoon?

Typhoon to marka, która ma w swojej ofercie różne akcesoria kuchenne, a przede wszystkim rzeczy do przechowywania. Do najciekawszych akcesoriów można zakwalifikować pojemniki (Typhoon pojemnik), butelki (Typhoon butelka do oliwy), deski do krojenia (Typhoon deska). Typhoon kompostownik i Typhoon doniczka to z kolei akcesoria, które dobrze będą wyglądać na domowym balkonie, tarasie lub w ogródku. Firma dostarcza więc ciekawych rozwiązań do domów i mieszkań i dba o to, aby klienci mogli używać akcesoriów kuchennych najwyższej jakości  w atrakcyjnych cenach. Na uwagę zasługują przede wszystkim wysokiej jakości produkty do przechowywania i organizacji składników w kuchni. 


Pojemniki Typhoon – czym się wyróżniają?

Pojemniki marki Typhoon to wyjątkowa kategoria akcesoriów kuchennych, w skład której wchodzą produkty wykonane z różnych materiałów, w ciekawych kształtach i kolorach. przykładowo pojemnik na cukier został zrobiony z wysokiej jakości stali, malowanej proszkowo, a dodatkowo zawarto tutaj satynowe wykończenie. W ten sposób pojemnik ma innowacyjny i nowoczesny design i świetnie prezentuje się we wnętrzach minimalistycznych i lontowych. Z kolei czerwony pojemnik, przeznaczony do trzymania w nim artykułów spożywczych takich jak mąka, cukier, wykonano z najwyższej jakości włókna bambusowego, a przykrywka z drewna bambusowego. Taki ekologiczny design świetnie sprawdzi się w kuchniach w stylu angielskim i prowansalskim. Warto dodać, że ten pojemnik oraz inne z kolekcji NUBU zostały wykonane z materiałów odnawialnych i są biodegradowalne, a dodatkowo można myć je w zmywarce. Z kolei biały pojemnik do przechowywania ryżu, makaronu i innych artykułów spożywczych, wykonano ze stali, a jego przykrywkę z bambusa. Stylowa i nowoczesna forma, a także ciekawy design 3D, to zdecydowane atuty tego pojemnika. Typhoon chlebak to kolejny pojemnik do przechowywania, tym razem pieczywa. Tego typu akcesorium kuchenne wykonano z wysokiej jakości materiałów, a ciekawy design sprawia, że chlebak dobrze prezentuje się w kuchni. 

Najlepsze produkty Typhoon

Poza pojemnikami, warto zwrócić uwagę na czajnik Typhoon oraz kubek Typhoon. Czajnik wykonany ze stali nierdzewnej, w stylu vintage, doskonale sprawdzi się w wielu pomieszczeniach kuchennych. Tego typu produkt nadaje się także na kuchenkę indukcyjną. Do bestsellerów należą także butelki szklane i termiczne do przechowywania oliwy i innych produktów płynnych.