Deisgnerskie wieszaki, akcesoria kuchenne i inne elementy wyposażenia wnętrz – już teraz zapoznaj się z ofertą marki Umbra!

Umbra – jaka jest wizja i historia marki?

Wszystko zaczęło się w 1980 roku, kiedy pewien mężczyzna postanowił, że urządzi swoje mieszkanie dokładnie tak, jak będzie mu się w pełni podobało. Niestety, miał ogromny problem ze znalezieniem odpowiednich zasłon okiennych… więc postanowił sam je zaprojektować! Był to początek świetnie obecnie prosperującej, znanej i cenionej marki Umbra, która w swojej ofercie ma już nie tylko zasłony, ale również wszelkie inne akcesoria przydatne do urządzenia mieszkania w niebanalnym, nowoczesnym stylu. Producentowi zależy na tym, aby wnętrza jego klientów charakteryzowała oryginalność i żeby wyróżniały się na tle innych swoją kolorystyką, dekoracjami i ogólną atmosferą, dzięki której przebywanie w mieszkaniu będzie niebywałą przyjemnością i znakomitą okazją do relaksu.

Akcesoria kuchenne Umbra

Nie da się ukryć, że kuchnia jest jednym z najważniejszych miejsc w naszym domu, a w zasadzie można powiedzieć, że jego sercem. To właśnie w tym pomieszczeniu spędzamy bardzo dużo czasu. Przygotowywanie wystawnych obiadów i skomplikowanych potraw nie musi być jednak frustrujące i nieprzyjemne dzięki akcesoriom kuchennym marki Umbra. Warto zwrócić uwagę chociażby na stylowe elementy jej wnętrza takie jak suszarka do naczyń Umbra, dozownik Umbra oraz akcesoria, które przydadzą się do gotowania jako takiego. 

Designerskie wyposażenie wnętrz od Umbra

Największe triumfy firma Umbra święci jednak w zakresie dodatków do salonu czy przedpokoju, które nadadzą tym pomieszczeniom bardzo ciekawego klimatu. Godne polecenia są takie rozwiązania, jak na przykład ramki Umbra, kwietnik Umbra (znaleźć można kwietnik wiszący oraz kwietnik potrójny, a także inne ich rodzaje), ramka na T-shirt czy też stylowe lustro. Do zdecydowanie najbardziej oryginalnych propozycji jeśli mowa o dekoracjach mieszkania, a konkretniej o ozdabianiu go zdjęciami, należą między innymi biały zestaw do ekspozycji zdjęć oraz niebanalna multiramka na zdjęcia. Na parapecie doskonale będzie prezentować się doniczka Umbra, a w czytaniu zdecydowanie pomoże lampa Umbra. 

Czym definitywnie zaskakuje marka Umbra?

Nie da się ukryć, że mówimy tutaj o firmie, która jest pewnego rodzaju ewenementem na rynku. Doskonale wpasowała się ona w realia i wyszła naprzeciw oczekiwaniom mnóstwa klientów, którzy mieli dość szarych, nieciekawych ozdób. To właśnie im dedykowane są akcesoria tego producenta. Nawet pozornie zwykły wieszak Umbra charakteryzuje się bardzo interesującym designem, nie mówiąc już o innego rodzaju dekoracjach i przedmiotach zarówno kuchennych, jak i do powieszenia na ścianie. W związku z tym zdecydowanie warto zapoznać się z obszerną ofertą, która z roku na rok stale się poszerza. Firma Umbra oferuje zarówno nowym, jak i stałym klientom coraz to więcej rozwiązań, które mogą umilić życie codzienne i uczynić chwile relaksu w domowym zaciszu naprawdę cudownymi! Jeśli zależy Ci na niebanalnym urządzeniu mieszkania, którego pod wrażeniem będą Twoi znajomi i rodzina, nie wahaj się przed zrobieniem zakupów. Z pewnością będziesz zadowolony nie tylko wyglądem, ale i jakością poszczególnych akcesoriów, dzięki czemu będzie to naprawdę opłacalna inwestycja.