Vialli Design

Lista produktów producenta: Vialli Design

Elegancja i wytrzymałość w szklance Vialli Design Amo

Szklanki Vialli Design Amo to produkty jedyne w swoim rodzaju. Zostały nagrodzone wieloma ważnymi laurami konsumentów. Cechują się nie tylko wyjątkową wytrzymałością, ale i z pewnością zachwycą zarówno Ciebie, jak i każdego Twojego gościa, któremu podasz w nich kawę czy sok. Szklanki termiczne zapewnią też niesamowitą wygodę – od teraz możesz serwować gorące napoje bez ryzyka przypadkowego poparzenia się.

Szklanki idealne do kawy

Dostarczone przez Vialli Design szklanki termiczne wykonane są ze szkła borokrzemowego najwyżej jakości. To materiał szczególnie odporny na zmianę temperatury. Jego rozszerzalność jest znikoma. Zapewniamy, że już nigdy Twój kubek nie pęknie pod wpływem ciepła czy szoku termicznego. Podwójne ścianki pozwalają na swobodne przenoszenie nawet bardzo gorących napojów, a Ty unikniesz poparzenia się. Szklanki termiczne utrzymują temperaturę napoju wewnątrz przez dłuższy czas niż zwykłe filiżanki. Świeżo zalana kawa już nigdy nie wystygnie, zanim ją wypijesz, a Ty będziesz mieć możliwość cieszenia się jej aromatem dłużej. W lecie zaś chłodna woda nie będzie tak szybko się nagrzewać. Zestaw takich szklanek doskonale będzie pasował do proponowanych zestawów obiadowych, wykonanych z najwyższej jakości porcelany. Elegancki, opływowy kształt i srebrne wykończenie krawędzi zachwycą wszystkich Twoich gości. Uzupełnieniem będzie miska, specjalnie przeznaczona do serwowania sałatek. A na deser polecamy pucharki deserowe z wysokim połyskiem. Desery owocowe, lody czy sałatki będą idealnie wyglądać na każdym stole.

https://maleomi.pl/zestaw-2-szklanek-termicznych-amo-320ml

Niesamowity efekt zamknięty w naczyniu Vialli Design

Marka Vialli Design jest znana nie tylko dzięki niesamowitym właściwościom fizycznym swoich produktów. Wystarczy do proponowanej przez nas szklanki z podwójną ścianką wlać napój. Efekt, który będzie widoczny, zaskoczy zarówno Ciebie, jak i wszystkich Twoich gości. Wspaniały rezultat osiągniesz, podając kawę. Oferowane przez nas filiżanki z podwójną ścianką urozmaicą i udoskonalą każdą podaną przez Ciebie latte. Szklanki z podwójnym dnem sprawdzą się podczas stawiania gorących napojów na nieodpowiednich do tego blatach. Z powodzeniem możesz ich używać także do serwowania napojów gazowanych, alkoholowych czy soków. Przygotowanie tych ostatnich będzie też prostsze dzięki produktom Vialli Design. Wyciskacz do cytrusów Livio pomoże Ci zrobić zarówno napój zawierający miąższ z owoców, jak i czysty sok. Antypoślizgowa podstawka zapobiegnie przesuwaniu się narzędzia po stole. Posiadamy także bogatą ofertę noży w blokach, które ułatwią Ci nie tylko obróbkę owoców. Zestaw składa się z 5 noży wykonanych z niemieckiej stali nierdzewnej o wyjątkowej ostrości. Bez problemu przekroją każdy produkt, ale wystarczy, że zaopatrzysz się w oferowane przez nas deski do krojenia, by nie pozostawić żadnych śladów na stole.

https://maleomi.pl/szklanka-z-podwojna-scianka-amo-400-ml

Nie musisz dłużej szukać prezentów

Kubki z podwójną ścianką są doskonałym pomysłem na prezent dla każdego. Nie od dziś wiadomo, że są to naczynia, których zawsze w domu brakuje. Marka Vialli Design prezentuje wiele naczyń do podawania każdego rodzaju jedzenia czy napoju. Każda pani domu zachwyci się pojemnikami kuchennymi, dzięki którym przechowywane wewnątrz produkty pozostaną świeże i aromatyczne. Wygodne otwieranie i zamykanie dodatkowo wzmocni komfort korzystania z pojemników. Idealnym dodatkiem do nich będzie przyprawnik obrotowy, dzięki któremu już nigdy nie zabraknie na Twoim stole odpowiednich przypraw. Do napojów polecamy karafkę Livio lub dzbanek z pojemnikiem na lód, które będą świetnie wyglądać przy każdym spotkaniu z przyjaciółmi, a Ty unikniesz ciągłego przynoszenia napojów z kuchni. Wygoda, elegancja i wytrzymałość to główne wartości marki Vialli Design.

https://maleomi.pl/szklanka-wysoka-z-podwojna-scianka-vita-i-m-your-friend-300-ml-vialli-design