Jajka drewniane - 4 sztuki Viga -7%
Jajka drewniane - 4 sztuki Viga
26,90 zł 25,02 zł
Zabawka drewniana. Magnesy zwierzątka Viga
Zabawka drewniana. Magnesy zwierzątka Viga
54,90 zł
Zabawka drewniana. Piramidka edukacyjna Piesek PolarB Viga
Zabawka drewniana. Piramidka edukacyjna Piesek PolarB Viga
45,90 zł
Zabawka drewniana. Magnetyczna ubieranka - dziewczynka Viga
Zabawka drewniana. Magnetyczna ubieranka - dziewczynka Viga
65,90 zł
Zabawka drewniana. Puzzle na podkładce - Lew
Zabawka drewniana. Puzzle na podkładce - Lew
12,90 zł

Drewniane zabawki to doskonały pomysł nie tylko na prezent! Zapoznaj się z ofertą firmy Viga, która króluje na rynku zabawek.

Viga Toys – zabawki drewniane, które pokocha Twoje dziecko!

Firma Viga została założona w 2001 roku i w ciągu kilku lat osiągnęła sukces na skalę międzynarodową, oferując swoje zabawki już na rynkach ponad 60 krajów. Tak dużą popularność zawdzięcza przede wszystkim podejściu do klienta – doskonale zna potrzeby nie tylko małych dzieci, ale również ich rodziców, w związku z czym każdy będzie zadowolony, kupując produkt ze stale poszerzającej się oferty, w skład której wchodzą Viga zabawki drewniane. O renomie tego producenta świadczą liczne pozytywne opinie, jakie można znaleźć na jego temat w internecie. Wielu młodych rodziców wypowiada się o produktach tej firmy w samych superlatywach, co sprawia, że zdecydowanie warto się zainteresować szeroką gamą drewnianych produktów, które oferuje. 

Czym wyróżniają się drewniane zabawki Viga?

Przede wszystkim wszelkie Viga Toys zabawki charakteryzują się znakomitą jakością wykonania oraz bezpieczeństwem, które zostało potwierdzone przez najważniejsze atesty, zarówno na rynku europejskim, jak i amerykańskim. Poza tym, w przeciwieństwie do wielu innych producentów oferujących drewniane zabawki, tutaj mamy do czynienia z marką, która przykłada ogromną pasję do każdego produktu, niezależnie czy są to Viga klocki konstrukcyjne, czy takie gadżety, jak Viga tablica manipulacyjna albo Viga Toys kuchnia. Oferta jest naprawdę obszerna, dzięki czemu każdy może znaleźć coś, co sprawi jego pociechom frajdę i radość, a przy tym będzie znakomitą okazją do rozwoju zmysłów dziecka, jego spostrzegawczości i kreatywności – a jest to przecież niezbędne na początkowych etapach życia, by maluch poprawnie się rozwijał. Z pewnością obserwowanie prawidłowego rozwoju pociechy poprzez zabawę będzie bardzo satysfakcjonujące dla rodziców. 

Dlaczego warto kupować dziecku drewniane zabawki?

Rynek zabawek przesycony jest asortymentem wykonanym ze słabej jakości plastiku i takim, który nigdy nie przeszedł żadnego testu bezpieczeństwa. W związku z powyższą sytuacją, idealnym rozwiązaniem są Viga zabawki, ponieważ nie dość, że są bezpieczne nawet dla najmłodszych, to jeszcze charakteryzują się niebywałą wytrzymałością na uszkodzenia. Ponadto, poszczególne elementy tych zabawek są na tyle duże, że nie grożą połknięciem czy zakrztuszeniem się. Warto wspomnieć także o niesamowitym wpływie, jaki mają na rozwój dziecka od jego pierwszych miesięcy nawet do rozpoczęcia wieku szkolnego. 

Szczególnie polecane drewniane zabawki marki Viga Toys

Dobrze wiemy, że przeglądanie wszystkich produktów, jakie oferuje producent zabawek Viga może sprawić, że nie będziemy mogli zdecydować się na konkretny zakup, w związku z czym warto wspomnieć, jakie są warte uwagi zabawki tej firmy. Przede wszystkim dużym powodzeniem cieszy się Viga tablica sensoryczna, która niesamowicie rozwija zmysły. Nieco starsze dzieci mogą być zadowolone z nabytku, jakim jest krosno tkackie, które na pewno wpłynie pozytywnie na rozwijanie kreatywności. Dzieciom aspirującym do zostania lekarzem, na pewno przypadnie do gustu zestaw małego lekarza. Flagowe produkty firmy to jednak niezmiennie Viga klocki  oraz Viga toys puzzle, które sprawią mnóstwo frajdy dzieciom w każdym wieku, a przy tym pozwolą im rozwinąć swoje umiejętności i wyobraźnię.