Mini słoik bez pokrywki 140 ml WECK op. 12 szt.
Mini słoik bez pokrywki 140 ml WECK op. 12 szt.
54,00 zł
Słoik cylindryczny z pokrywką 600 ml WECK op. 6 szt.
Słoik cylindryczny z pokrywką 600 ml WECK op. 6 szt.
72,00 zł

Robienie zapasów nigdy nie było prostsze. Zapoznaj się z ofertą słoików od producenta Weck. Na pewno się nie zawiedziesz!

Weck – czym wyróżnia się marka i dlaczego powstała?

Wiele firm produkuje słoiki, ale niewiele z nich korzysta przy tym z metod i rozwiązań pozwalających na naprawdę skuteczne przechowywanie różnego rodzaju produktów spożywczych. Bardzo często pękają, okazują się nieszczelne, a materiał, z jakiego zostały wykonane, gwarantują bardzo szybkie zużycie. Inaczej jest w przypadku firmy Weck, która od ponad stu lat produkuje słoiki w zestawie z zamknięciami, które zostały opracowane tak, aby cieszyć wszystkich klientów długą żywotnością słoika oraz jego zupełną, stuprocentową szczelnością. Cały system został zaprojektowany około 1900 roku w Niemczech przez Johanna Wecka, na którego cześć firma otrzymała taką, a nie inną nazwę. Słoiki Weck sklep są jednym z wiodących, a na pewno najlepiej zaopatrzonych dobrą jakością produktami na rynku. 

Jakie słoiki i akcesoria posiada w swojej ofercie Weck?

Słoiki Weck charakteryzują się dużą dostępnością na rynku i występują w różnorakich zestawach, wzorach i pojemnościach, w związku z czym bardzo łatwo dopasować je do swoich wymagań i preferencji. Słoiki Weck – pasteryzacja jest dzięki nim naprawdę prosta niezależnie od tego, jakiego rodzaju produkty chcemy zakonserwować. Słoik typu Weck sprosta temu zadaniu. Bardzo popularny jest na przykład zestaw 12 słoików Tulip 220 ml, a także bardzo podobny pod względem konstrukcji, aczkolwiek zawierający słoiki o nieco większej pojemności zestaw 6 słoików 300 ml. Jeśli chcemy przygotować dżemy lub konfitury, znakomitą opcją będą nieco mniejsze produkty, na przykład zestaw 12 sztuk słoiczków 80 ml albo zestaw 12 słoiczków 35 ml z uszczelkami. Jedną z najbardziej uniwersalnych opcji jest zestaw 12 słoików 200 ml z uszczelką i zapinkami. Jak zatem widać, oferta firmy Weck Polska jest niezwykle obszerna. Słoiki – Weck sklep oferuje także gumki do słoików, które gwarantują szczelność ich produktów. 

Jak działa zamknięcie typu Weck w słoikach?

Większość dostępnych na rynku słoików to zwyczajne naczynia zamykane na nakrętkę. Nie da się ukryć, że nie jest to najbardziej skuteczne rozwiązanie, bo choć tanie i popularne, to nie zawsze spełnia swoją rolę tak, jak powinno. Słoiki z zamknięciem typu Weck wychodzą naprzeciw przestarzałym rozwiązaniom i oferują takie, które są bardzo skuteczne, niezależnie od tego, jakiego rodzaju przetwory przyjdzie nam przygotowywać. Zamknięcie jest oparte na banalnie prostej konstrukcji, która opiera się na tym, że pomiędzy przykrywką a główną częścią słoika jest specjalna kauczukowa guma, która zapewnia stuprocentową szczelność. 

Dlaczego warto i co odróżnia od konkurencji słoiki Weck?

Właśnie zamknięcie wyróżnia słoiki Weck 1l od wszelkich produktów konkurencji, ale nie tylko, bowiem szkło, z jakiego są wykonane, cechuje się dużo większą trwałością, dzięki której będziemy mogli je wykorzystywać wiele razy przez kilka lub kilkanaście dobrych lat. Jakość jest nieporównywalna i warto dołożyć te kilka złotych, aby cieszyć się świadomością, że jakakolwiek zawartość słoików się nie zmarnuje poprzez uszkodzenie mechaniczne czy brak szczelności, tym bardziej, że w naszym sklepie znaleźć można bardzo tanio słoiki Weck. Cały szereg zalet przemawia za tym, abyśmy dokonali inwestycji, która jest niezwykle opłacalna.