Poznaj markę najlepszych akcesoriów ze stali nierdzewnej do kuchni.

WMF – garść informacji o marce

WMF to niemiecka marka produktów kuchennych, która jest w stanie zmienić Twoje podejście do codziennych obowiązków. Założona w 1853 roku, wyróżnia się perfekcyjnym podejściem do jakości. Wszystkie produkty WMF - noże, WMF garnki, patelnie są wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Są też bardzo trwałe, łatwe w czyszczeniu, a do tego mają unikatowy, modny design. Sprawdź, który z produktów powinien znaleźć się już teraz w Twojej kuchni.

Co wyróżnia garnki WMF?

Przede wszystkim bardzo wysoka jakość, którą gwarantuje WMF. Garnki są wykonane ze stali nierdzewnej z matowym wykończeniem. Ich pokrywki wykonano za to z wysokiej jakości szkła żaroodpornego. Opatentowana budowa dna umożliwia równomierną dystrybucję ciepła oraz sprawia, że garnki nadają się do każdego typu kuchenki. WMF garnki mają też nienagrzewające się uchwyty oraz bez problemu można je czyścić w zmywarce. 

Akcesoria kuchenne i jadalniane WMF: sztućce, noże, patelnie, młynki, pojemniki

WMF zasłynęło z niezwykle nowoczesnych i trwałych garnków, ale w ofercie ma też wiele innych, równie trwałych i zaawansowanych technologicznie produktów, takich jak patelnie WMF, WMF ekspres, w tym WMF presto czy WMF czajnik. Z oferty WMF sklep nasz posiada też drobne akcesoria kuchenne, które ułatwią Ci przygotowywanie posiłków, jak młynek do pieprzu WMF, wykonany ze stali nierdzewnej czy zestaw eleganckich sztućców Iconic WMF. Znajdziesz w nim 30 elementów, wykonanych z trwałej stali, odpornej na zarysowania czy szybkie zużycie. WMF sztućce mają też klasyczny, modny design i można je myć w zmywarce.

Jakie produkty WMF polecamy?

Sprawdź, jakie według nas produkty WMF kuchnie wszystkich naszych klientów powinny posiadać, aby przygotowywanie posiłków sprawiało im jeszcze większą przyjemność.

  • Zestaw sztućców dla dzieci WMF - sztućce dla najmłodszych w tym zestawie mają cztery elementy. To klasyczny zestaw, na który składa się nóż, widelec, łyżka i łyżeczka. Mają one wytłoczone wzory zwierzątek, które zachęcają najmłodszych do posiłku. Są wykonane z materiałów odpornych na zarysowanie i mają zaokrąglone, bezpieczne dla dzieci kształty. 
  • Zestaw sztućców Philadelphia - znajdziesz w nim aż 24 elementy. To idealny zestaw dla sześciu osób, a wszystkie znajdujące się w nim sztućce są odporne na zarysowania, nie pochłaniają zapachów i nie zmieniają koloru pod wpływem kwasów z warzyw czy owoców. Są też stworzone w klasycznym designie, który gwarantuje ich komfortowe trzymanie, a do tego są bardzo łatwe w czyszczeniu.
  • Rondel VarioCuisine WMF - ten energooszczędny rondel pozwoli Ci przygotować szeroką gamę posiłków. Może być stosowany na wszystkich typach kuchenek i jest odporny na temperatury do 250 stopni Celsjusza. 
  • Wkład do gotowania na parze VarioCuisine WMF - dzięki niemu przygotujesz zdrowe posiłki bez użycia tłuszczu. Jest odporny na temperatury do 130 st. Celsj. i można go myć w zmywarce. 
  • Zestaw garnków Comfort Line WMF
    - to komplet trzech uniwersalnych garnków z przykrywkami, wykonanych z najwyższej jakości materiałów. Mają nienagrzewające się uchwyty i system równomiernej dystrybucji ciepła.