Zapach kluczem do dobrego samopoczucia

Chcesz, by przyjemne zapachy umilały Ci dzień, gdziekolwiek jesteś? Produkty zapachowe marki WoodWick są jednymi z najbardziej cenionych na świecie. Zanurz się w niesamowitych aromatach i pozwól zabrać się w podróż dookoła świata. 

Jedna świeca WoodWick – mnóstwo zapachów

Świece WoodWick to produkty zapachowe jedyne w swoim rodzaju. W ofercie znajdziesz setki bogatych zapachów, które wprowadzą Cię w romantyczny i uspokajający nastrój. Niezależnie od tego, czy wolisz słodkie wonie, które przypomną Ci babcine ciasta, czy orzeźwiający aromat jesiennych owoców, a może bardziej ostry zapach cytrusów i liści herbacianych – u nas znajdziesz je wszystkie. Świeczki WoodWick skomponowane są w zaskakujący, ale przemyślany sposób. Każdy produkt jest złożeniem wielu, dobrze pasujących do siebie zapachów, które sprawią, że znajdziesz się daleko stąd – przy morskiej plaży, na herbacianych polach albo w piekarni mistrza cukiernictwa. Dzięki temu, że są to świece z drewnianym knotem, dostarczają także niesamowitych doznań słuchowych. W trakcie palenia trzaskają i skwierczą tak, jak drewno w kominku. Palą się długo i stabilnie. Szczególnie polecamy kilka sprawdzonych zapachów, takich jak WoodWick White tea and jasmine, który idealnie nada się na zmysłowy, romantyczny wieczór z drugą połówką. WoodWick Black Cherry przeniesie Cię do sadu wiśniowego zaraz przed zbiorami. WoodWick Evergreen świetnie nada się na upalne wieczory dzięki zapachowi lasu jodłowego i ziół. Poznanie wszystkich zapachów oferowanych przez producenta i znalezienie swojego ulubionego zajmie bardzo dużo czasu, dlatego proponujemy produkt WoodWick Trilogy, który jest połączeniem trzech różnych zapachów. Świeczki WW nie tylko pięknie pachną, ale także ozdobią Twój dom czy biuro. Korzystaj z nich, gdziekolwiek chcesz.

https://maleomi.pl/srednia-swieca-apple-crisp

WoodWick i o kominków, i do podgrzewaczy

Oferowane przez markę WoodWick woski to doskonałe rozwiązanie, by wprowadzić do wnętrz wyjątkowe zapachy. Wystarczy posiadać zwykły kominek zapachowy lub podgrzewacz. Umieszczony w nich produkt uwalnia zapach nawet przez 10 godzin. Woski WoodWick łatwo się łamią i nie będziesz mieć problemów z umieszczeniem ich w zbiorniku do tego przeznaczonym. Oferta zapachowa jest tak samo bogata, jak w przypadku wyżej polecanych produktów. Szczególnie polecamy aromaty leśne, jak zapach drzewa agarowego z wanilią i ambrą, który znajdziemy w WoodWick Oudwood. Ciekawa jest też kompozycja cytrusów, piżma i ambry, którą odnajdziesz w produkcie WoodWick Timber.

https://maleomi.pl/woski-zapachowe-lilac

WoodWick to też zapachy do samochodu

Produkowane przez WoodWick świece i woski to nie wszystko, co znajduje się w naszej ofercie. Jeśli częściej znajdujesz się we własnym aucie niż w domu, wcale nie musisz rezygnować z proponowanego przez nas bogactwa zapachów. Wystarczy, że zakupisz jeden dodatkowy gadżet do Twoich czterech kółek. Dzięki WoodWick zapach do samochodu także może zdumiewać i zachwycać. Najlepszym przykładem jest mieszanka drzew sekwoi i sandałowego wraz z delikatną ambrą. Ten zapach nazywany jest WoodWick Redwood i jest dostępny obok wielu innych w naszej ofercie.

https://maleomi.pl/woodwick-zapach-do-samochodu-linen