Rękawice ogrodnicze do sadzenia rozmiar 9/L Gardena

EAN 4078500051712, kod producenta 11502-20
Marka: Gardena
42,30 zł
Ostatnie sztuki!
Dostawa od: 7,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: poniedziałek, 4 lipca

Parametry produktu

Marka Gardena
Kod EAN 4078500051712
Kod producenta 11502-20

Opis

Rękawice ogrodnicze do sadzenia rozmiar 9/L Gardena

Oddychające rękawice ogrodnicze ułatwiające sadzenie i pielęgnację roślin.

Praca w ogrodzie staje się przyjemniejsza z rękawicami ogrodniczymi w rozmiarze S od GARDENA. W tych idealnie dopasowanych rękawicach roboczych zastosowano wiele rozwiązań ułatwiających lekkie prace w ogrodzie czy przesadzanie roślin. Sprawdzają się idealnie przy wycinaniu przekwitłych kwiatów czy grabieniu liści. Silikonowa powłoka na wnętrzu dłoni zapobiega ślizganiu się, dzięki czemu pewnie chwytasz narzędzia i zachowujesz pełną kontrolę podczas przenoszenia donic. Główna część rękawicy wykonana została z elastycznej i przewiewnej siateczki. Jest to duża zaleta, szczególnie podczas dłuższej pracy, ponieważ dłoń w rękawicy nie będzie się nadmiernie pocić. Rękawica zawiera również dzianinę chłonącą pot. Elastyczny materiał mankietów i wierzchu rękawicy zapewnia jej idealne dopasowanie. Również korzystanie ze smartfona lub tabletu w trakcie pracy w rękawicach nie stanowi problemu. Końcówki palca wskazującego i kciuka tych rękawic dopasowanych do mniejszych dłoni mają praktyczną funkcję obsługi urządzeń mobilnych, dlatego nie trzeba ich zdejmować, aby skorzystać z takich urządzeń. Co więcej, rękawice ogrodnicze posiadają certyfikat zgodności z normą Oeko-Tex® 100, co oznacza, że wykorzystano w nich tkaniny niezawierające substancji szkodliwych.

65% poliester, 15% nylon, 12% bawełna, 6% poliuretan, 2% elastan

Rękawice zapewniające optymalny chwyt.

Silikonowa powłoka na spodzie rękawic ogrodniczych zapewnia wygodny i bezpieczny chwyt. Dlatego rękawice te są odpowiednie do różnych prac, takich jak sadzenie roślin w ogrodzie czy donicach, sianie i flancowanie, a nawet przenoszenie doniczek.

Odpowiednia wentylacja dłoni.

Rękawice wykonane zostały z elastycznej i przewiewnej siateczki. Dzianina rękawic chłonie pot i nadaje się idealnie do otarcia go z czoła.

Elastyczny materiał.

Elastyczna siateczka, z której wykonano mankiety i wierzch, zapewnia rękawicom w rozmiarze L idealne dopasowanie. Rękawice ogrodnicze są również dostępne w rozmiarze S i M.

Certyfikat Oeko-Tex®.

Rękawice posiadają certyfikat zgodności z normą Oeko-Tex® 100, co oznacza, że wykorzystano w nich tkaniny niezawierające substancji szkodliwych.

Obsługa urządzeń mobilnych.

Elementy inteligentnej funkcji obsługi urządzeń mobilnych na końcach kciuka i palca wskazującego umożliwiają obsługę smartfona lub tabletu bez zdejmowania rękawicy.