Interaktywna zabawka dla dziecka, dwa walczące roboty wikingowie Robo Kombat Viking sterowane za pomocą dżojstika Silverlit

Marka: Silverlit
149,00 zł
Ostatnie sztuki!
U Ciebie w poniedziałek, 30 maja
Zmieniłeś zdanie?
Masz aż 30 dni na zwrot produktów bez podania przyczyny.
Darmowa wysyłka!
Zamówienia powyżej 299 zł wysyłamy za free!

Parametry produktu

Marka Silverlit
Kod EAN 4891813880592
Kod producenta S 88059

Interaktywna zabawka dla dziecka, dwa walczące roboty wikingowie Robo Kombat Viking sterowane za pomocą dżojstika Silverlit

 Silverlit to marka produkująca zabawki o najwyżej jakości dla dzieci z 30-letnim doświadczeniem. W produkcji uczestniczą ludzie, których pasją są właśnie zabawki. To dzięki nim zabawki produkowane przez Silverlit są innowacyjne, kreatywne, o najwyżej jakości wykonania, ale także bezpieczne i wytrzymałe. 

Stocz walkę jak na Vikingów przystało ! Pokonaj przeciwnika ogromną siłą swoich ciosów. Steruj swoim robotem za pomocą dżojstika dołączonego do zestawu i słuchaj realistycznych dźwięków jak na prawdziwej arenie walki. Patrz na świecące spojrzenia robotów, które wieją grozą. W zestawie znajdziesz dwa roboty oraz dwa dżojstiki. Możesz sam zdecydować, czy chcesz stoczyć walkę z kolegą, czy z automatycznie zaprojektowanym robotem w trybie A.I.. Dwóch Wikingów ma swój własny kolor, czarny i złoty. Pakiet bojowy Viking jest wyposażony w odpinane zbroje, podświetlane diody LED oczy, 5 akcji, fajne efekty dźwiękowe uderzeń, kontrolę IR i pięść mocy z ciosem kombi.

Szczegółowe cechy produktu:

  • 2 tryby gry: walcz z kolegą, walcz z zaprogramowanym robotem
  • światło LED (oczy robota)
  • realistyczne odgłosy walki
  • możliwość zadawania serii uderzeń
  • robot sterowany za pomocą dżojstika
  • w zestawie 2 roboty i 2 dżojstiki działające na kanałach A i B
  • roboty wyposażone w broń zwiększającą realizm walki

 Roboty zasilane są sześcioma bateriami AA (brak w zestawie, natomiast kontrolery sterujące czteroma AAA (brak w zestawie). Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 5 roku życia.