Roller do masażu mięśni wałek Crossfit Czarny

kod producenta 5902367971625
31,99 zł
Produkt niedostępny
Dostawa od: 9,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: piątek, 19 sierpnia

Parametry produktu

Kod producenta 5902367971625
Kolor czarny

Opis

WAŁEK Z PIANKI DO MASAŻU I ĆWICZEŃ CROSSFIT JOGA PILATES - czarny

Sprawdzi się idealnie, jeśli chcesz zadbać o figurę, odchudzasz się, chcesz zredukować cellulit i ujędrnić ciało, zredukować zakwasy oraz bóle mięśni, czy też utrwalić efekty treningu.

Wałek wykonany jest z elastycznej pianki oraz wyposażony w specjalne wypustki, które wywołują efekt podobny do masażu prowadzonego przez fizjoterapeutę.

Stuprocentowa wodoszczelność oraz gładkość wałka zapewniają ochronę przed zabrudzeniami i bakteriami. Ćwiczenia z wałkiem nie wywołują bólu, siniaków i są bardzo komfortowe, a równocześnie bardzo skuteczne. Wałek polecany jest profesjonalistom, jak również amatorom. To podstawowe narzędzie każdego ćwiczącego.

Dzięki rollerowi wykonasz wiele ćwiczeń, które rozciągają ciało, kształtują sylwetkę uwydatniając mięśnie, a tym samym redukując tkankę tłuszczową, ujędrniając skórę. Wałek doskonale sprawdzi się również podczas rehabilitacji, korekcji postawy i kręgosłupa oraz rozładowania napięcia mięśniowego.

Podczas ćwiczeń wypustki wałka stymulują nasze mięśnie, poprawiając ukrwienie oraz rozbijając tkankę tłuszczową, co prowadzi do szybszej regeneracji skóry oraz redukcji cellulitu.

Wałek służy również do masażu. Idealnie nadaje się po większym wysiłku. Zredukuje on zakwasy, rozciągnie mięśnie, przyśpieszy metabolizm, poprawi krążenie i spotęguje efekty treningu.

Przeznaczenie:

- Kształtowanie ładnej sylwetki
- Ćwiczenia wzmacniające
- Ćwiczenia rehabilitacyjne i korekcyjne
- Masaż
- Pilates
- Joga
- Fitness
 itp.

Podsumowanie:

- Ujędrnia ciało
- Zmniejsza bóle pleców i mięśni
- Redukuje osłabienie potreningowe i zakwasy
- Stabilizuje kręgosłup i koryguje postawę
- Wysmukla figurę
- Przyspiesza regenerację urazów i kontuzji
- Skutecznie usuwa cellulit
- Rozbija tkankę tłuszczową
- Zwiększa ukrwienie organizmu
- Zwiększa elastyczność mięśni i skóry

Materiał: pianka EVA
Waga: 760g