SAMOCHÓD EXOST 360 TORNADO ŻÓŁTY

EAN 4897059621425, kod producenta TE142Y
Marka: EXOST
159,00 zł
Produkt niedostępny
Dostawa od: 9,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: piątek, 19 sierpnia

Parametry produktu

Marka EXOST
Kod EAN 4897059621425
Kod producenta TE142Y
Kolor żółty
Wiek 5+
Wymiary 35 x 26 x 19,5 cm
długośc [cm] 24 cm
Marka Exost
Płeć chłopiec
Opakowanie Kartonowe pudełko
Producent Silverlit
Bateria tak, w zestawie
Ruch tak
Rodzaj zasilania Baterie 8xAA + 1x9V
Kategoria pojazdy

Opis

SILVERLIT - EXOST

 Silverlit to marka produkująca zabawki o najwyżej jakości dla dzieci z 30-letnim doświadczeniem. W produkcji uczestniczą ludzie, których pasją są właśnie zabawki. To dzięki nim zabawki produkowane przez Silverlit są innowacyjne, kreatywne, o najwyżej jakości wykonania, ale także bezpieczne i wytrzymałe. EXOST - to seria zdalnie sterowanych zabawek, które doceniają zarówno dzieci jak i dorośli! Wytrzymałe, dopracowane, najwyższej jakości samochody o różnych funkcjach i możliwościach stworzone zostały by zadowolić każde, nawet najbardziej wymagające dziecko. Zabawa zdalnie sterowanymi samochodami nie tylko daje dużo frajdy, ale także rozwija wyobraźnię, kreatywność, zręczność i logiczne myślenie.

SAMOCHÓD EXOST TORNADO ŻÓŁTY


Przedstawiamy samochód, którym jazda pełna będzie wrażeń i akrobacji! Jazda tym samochodem nigdy się nie nudzi, a ilość kombinacji jazdy i możliwości akrobacji jest nieograniczona! Jest to jeden z największych samochodów z serii Exost, całkowicie niezwykły dzięki swoim ogromnym, niezależnym, pompowanym kołom oraz dwustronnemu układowi napędowemu. Tak, to nie żart! Samochód Exost Tornado porusza się nawet po odwróceniu go do góry nogami.

 Duże, pompowane koła ułatwiają pokonywanie progów i wybojów oraz zabezpieczają ściany i rogi domu przed obiciem czy uszkodzeniem, dzięki czemu samochód może być spokojnie używany wewnątrz budynku bez obaw o zniszczenia. Dojeżdżając do ściany pojazd wykona akrobację i zawróci. Samochód dachował podczas wypadku? Nic nie szkodzi! Dwustronny napęd zapewnia doskonałą jazdę i prowadzenie niezależnie na której stronie znajduje się pojazd. Umożliwia to także wspaniałe akrobacje pojazdem co z pewnością sprawi dużo frajdy.

zdjęcie1

zdjęcie1

Dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania umożliwia jazdę samochodem we wszystkich kierunkach oraz wykonywanie akrobacji, włącznie z wywracaniem samochodu na drugą stronę. Pilot jest intuicyjny i łatwy w obsłudze wymagając jednocześnie od użytkownika skupienia i logicznego myślenia skutecznie je rozwijając. Częstotliwość na jakiej działa pilot to  2,4 Ghz co zapewnia płynną pracę i zasięg aż do 20m umożliwiający wspaniałą zabawę także na otwartej przestrzeni. Samochód osiąga prędkość 15 km/h a  zabawa na pełnym naładowaniu możliwa jest przez ok. 20 minut.

Samochód Exost 360 Tornado wykonany został w skali 1 : 10, a jego długość to 24 cm. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 5 roku życia.

W skład zestawu wchodzą : 

- samochód Exost 360 Tornado

- pilot zdalnego sterowania

- pompka do kół