Shakery do odżywek dla sportowców – jak wybrać najlepszy?

Shaker do odżywek i koktajli to niezbędny gadżet dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, które uzupełniają swoją dietę o różne suplementy i odżywki. Dzięki shakerowi można odmierzyć oraz dokładnie wymieszać rozmaite preparaty. Idealne do zabrania na trening, siłownię czy fitness. Oprócz shakerów do odżywek i koktajli proponujemy również shaker barmański przy użyciu, którego w szybki i prosty sposób przyrządzisz pyszne, kolorowe drinki. Spośród oferowanych przez nas shakerów na pewno znajdziesz taki, który sprosta Twoim oczekiwaniom.

Czym kierować się przy wyborze shakera do odżywek?

Jeżeli trenujesz, dbasz o swoją sylwetkę i właściwą dietę, uzupełniając ją o odpowiednie suplementy, musisz się zaopatrzyć w dobry shaker do odżywek. Dlatego też przy jego wyborze, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych jego elementów.

  •        Kształt shakera – najlepiej wybrać taki, który swym kształtem przypomina niezbyt szeroki bidon, dzięki czemu będziesz mógł go wygodnie trzymać zarówno podczas mieszania odżywki jak i picia.
  •        Pojemność shakera – należy ją dostosować do indywidualnych preferencji. Zastanów się, ile mililitrów napojów wypijasz podczas treningu i do tej ilości dopasuj pojemność swojego shakera.
  •        Sposób zamykania – najlepiej sprawdzają się shakery na trening z zakręcaną zatyczką z ustnikiem, który dodatkowo zabezpiecza jeszcze klapka.
  •        Jakość wykonania – to element, na który koniecznie musimy zwrócić uwagę przed zakupem. Shaker wykonany z wysokiej jakości bezpiecznych materiałów z pewnością będzie wygodniejszy w użyciu oraz posłuży na dłużej.
  •        Szczelność – większość dostępnych na rynku shakerów spełnia to kryterium, jednak zawsze warto się upewnić czy wybrany przez nas produkt jest szczelny.
  •        Warto dodać, że najwygodniejsze w użytkowaniu są shakery z podziałką oraz ze spiralą, która miesza napój oraz ułatwia przygotowanie odżywek, które trudno się rozpuszczają.

Rodzaje shakerów dla sportowców i nie tylko

Dobry jakościowo shaker to niezbędny gadżet dla sportowca, kiedy wprowadzamy do swojej diety odżywki, izotoniki oraz suplementy. Oferujemy shakery do odżywek i koktajli, które pozwolą Ci w precyzyjny sposób odmierzyć oraz wymieszać różnego rodzaju odżywki. Proponowane przez nas shakery dostępne są w rozmaitych wzorach, kolorach oraz różnych pojemnościach.

Proponujemy modne shakery do odżywek z ustnikiem, z których komfortowo się pije. Są całkowicie szczelne, możemy je wszędzie ze sobą zabrać, bez obawy, że coś nam się wyleje. Wyposażone w spirale, które doskonale rozbijają proszek oraz napowietrzają napoje. Wykonane z materiałów całkowicie bezpiecznych dla zdrowia, wolne od szkodliwych substancji, takich jak BPA czy ftalany.

Oferujemy również shakery do koktajli i odżywek o niebanalnym designie i fantastycznych kolorach wykonane z tritanu, świetne na siłownię czy fitness. Idealne do mieszania odżywek, witamin czy suplementów budujących masę mięśniową bądź wspomagających odchudzanie. Shakery na fitness.

Oprócz shakerów do odżywek i koktajli proponujemy także coś dla osób preferujących mocniejsze trunki. Shaker barmański to doskonały gadżet dla domowego barmana z pomocą, którego przyrządzisz fantastyczne drinki. Shakery składają się z trzech elementów: wysokiej szklanki, pokrywki z sitkiem oraz wieczka pełniącego także rolę miarki przy użyciu, której precyzyjnie odmierzysz składniki. Z pewnością Twoi goście będą zachwyceni kolorowym drinkiem stworzonym przez Ciebie.