Stalowy Kosz Śmietnik Na Brudne Pieluchy Pampersy Grey Ubbi

EAN 698904100065, kod producenta BLU-U10006
Marka: Ubbi
339,00 zł

Parametry produktu

Marka Ubbi
Kod EAN 698904100065
Kod producenta BLU-U10006

Opis

Stalowy Kosz Śmietnik Na Brudne Pieluchy Pampersy Grey Ubbi

Elegancki, nowoczesny, designerski kosz na pieluchy wykonany ze stali, która nie absorbuje zapachów, jak plastik. Zakładany wewnątrz worek zapewnia pojemnikowi na zużyte pieluszki estetyczny wygląd (nie wystaje na zewnątrz), ale także zwiększa jego szczelność, którą zapewniają mu dwie gumowe uszczelki oraz specjalnie zaprojektowana, przesuwana pokrywa otworu wrzutowego. Wewnątrz umieścić możesz specjalnie dopasowane do kosza worki Ubbi (dostępne w wersji 25 lub 75 szt.) lub tradycyjne worki na śmieci.

Stalowy kosz na pieluchy jest łatwy w obsłudze i pielęgnacji. Pomieści ok. 55 pieluszek w rozmiarze new born i 20 w rozmiarze large. Przechowa je bezpiecznie, chroniąc przed dziecięcymi dłońmi za sprawą specjalnej blokady. Nie porysuje też podłogi, gdyż  wyposażono go w antypoślizgowy spód, a stalowa konstrukcja posłuży latami sprawdzając się przy każdym kolejnym dziecku.


Cechy:
- solidna, stalowa konstrukcja,
- innowacyjna szczelna pokrywa zatrzymująca zapachy wewnątrz,
- nie wymaga wykorzystania specjalnych worków na śmieci,
- posiada blokadę dziecięcą,  
- jest bezpieczny, wygodny i ekonomiczny,
- łatwy system ładowania i opróżniania oraz czyszczenia,
- antypoślizgowa podstawa,  
- pomieści do 55 pieluszek,  
- projekt wielokrotnie nagradzany,
- kosz dostępny w wielu różnych kolorach.

Wymiary opakowania:
- szerokość 38 cm
- wysokość 57 cm
- głębokość 27 cm
 

Amerykańska marka Ubbi w 2011 r. stworzyła pierwszy stalowy kosz na pieluchy. W procesie utylizacji dziecięcych nieczystości był on rozwiązaniem przełomowym, które sprawiło, że firma stała się rozpoznawalna na całym świecie. Obecnie rozszerza ona swoje portfolio o produkty do karmienia i kąpieli niemowląt oraz akcesoria przydatne rodzicom w podróży. Wszystkie produkty Ubbi projektowane są w unikalny sposób z myślą o współczesnych rodzicach poszukujących innowacyjnych, stylowych i funkcjonalnych artykułów dziecięcych.