Szklanka z podwójną ścianką myDRINK, 70 ml, 2 szt. Tescoma -13%
Szklanka z podwójną ścianką myDRINK, 70 ml, 2 szt. Tescoma
56,90 zł 50,07 zł
Szklanka z podwójną ścianką myDRINK, 250 ml, 2 szt. Tescoma -13%
Szklanka z podwójną ścianką myDRINK, 250 ml, 2 szt. Tescoma
89,90 zł 79,11 zł
Szklanka z podwójną ścianką myDRINK, 330 ml, 2 szt. Tescoma -13%
Szklanka z podwójną ścianką myDRINK, 330 ml, 2 szt. Tescoma
101,90 zł 89,67 zł
Szklanka dwuścienna Summermood 233 ml -12%
Szklanka dwuścienna Summermood 233 ml
55,00 zł 48,40 zł
Szklanki termiczne HOT´N COOL 110 ml (kpl.2 szt.) -13%
Szklanki termiczne HOT´N COOL 110 ml (kpl.2 szt.)
89,00 zł 78,32 zł
Zestaw 2 szklanek termicznych z podwójnymi ściankami WMF
Zestaw 2 szklanek termicznych z podwójnymi ściankami WMF
144,99 zł

Zdarza się, że w ciągu dnia nie ma zbyt wiele czasu na spokojne wypicie kawy czy herbaty. Wielu z nas nie lubi smaku tych napojów po wystygnięciu. Aby zapewnić sobie utrzymanie wysokiej temperatury przez dłuższy czas, warto zainwestować w szklanki termiczne. Dzięki nim z pewnością picie kawy będzie przyjemniejsze. Jak wybrać odpowiedni zestaw?

Szklanki termiczne z podwójną ścianką do kawy i herbaty - które wybrać?

Szklanki termiczne z podwójną ścianką to świetne rozwiązanie dla zabieganych osób. Dzięki nim mamy szansę na wypicie gorącej kawy czy herbaty na długo od zaparzenia. Dodatkowo brak uchwytu w naczyniu nie będzie już problemem, ponieważ podwójne ścianki chronią przed poparzeniem. Zewnętrzna strona szklanki jest chłodna, utrzymując wewnątrz wysoką temperaturę. Warto również wspomnieć, że mogą być one stosowane zarówno przy podawaniu gorących, jak i zimnych napojów. W przypadku tego produktu mamy do wyboru różną pojemność, kształt, a nawet kolor. Dzięki temu bez problemu dobierzemy odpowiednie szklanki, a zastawy stołowe będą zachwycać elegancją i niepowtarzalnym wyglądem. Wybierając konkretny produkt, należy wziąć pod uwagę swoje potrzeby. Jeżeli częściej pijemy kawę latte lub podajemy zimne desery, lepszym rozwiązaniem mogą okazać się wysokie szklanki. Trzeba również przemyśleć, czy niezbędne będzie naczynie z uszkiem, a może warto zainwestować w proste szklanki i zaskoczyć swoich bliskich chłodnymi ściankami na zewnątrz, gwarantując gorącą zawartość. Wśród dostępnych rozwiązań znajdziemy szklanki przeznaczone do kawy latte, capuccino czy też espresso. Wszystko  zależy od naszych preferencji. 

Jaką szklankę termiczną z podwójnym dnem do kawy latte wybrać?

Jak już zostało wspomniane, mamy do wyboru szeroką gamę produktów. Jednak decydując się na szklanki termiczne z podwójnym dnem do kawy latte, warto zwrócić szczególną uwagę na ich pojemność. Zazwyczaj jest ona podawana w wyższych szklankach, ale nie jest to obowiązkowe. Wśród dostępnych rozwiązań możemy znaleźć zarówno te o pojemności 250 ml, jak i nawet 400 ml. Aby dobrze zachować proporcje składników oraz estetyczny wygląd warstw mleka i kawy, warto skłonić się ku większym szklankom. Jednym z producentów oferujących taki produkt jest Vialli Design. Na podstawie dostępnej oferty możemy wybierać między tymi z uszkiem lub bez, a także większą szerokością albo wysokością. Szklanki termiczne Vialli Design do kawy latte mają 13,5 cm wysokości, co gwarantuje nam zachowanie proporcji, a ich pojemność to 350 ml. Jednak należy zaznaczyć, że nie są one wyposażone w uszka. Jeżeli nam na nich zależy, warto przejrzeć również inne propozycje.

Elegancja i wytrzymałość w szklance termicznej jaki zestawy szklanek do kawy

Wybierając szklanki termiczne zestaw, nie musimy martwić się samodzielnym kompletowaniem pojedynczych sztuk. Dzięki nim zachowamy konsekwencję oraz estetyczny wygląd zastawy stołowej. Warto również zwrócić uwagę na trwałość szklanek termicznych, które bez problemu możemy umyć w zmywarce czy podgrzać w kuchence mikrofalowej. Są one odporne na zarysowania, co gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy.

Ciekawe kształt szklanek termicznych

W ofercie szklanek termicznych można znaleźć również zestawy z dzbankami lub karafkami. Dzięki nim utrzymamy ciepło na dłużej bez konieczności dodatkowego podgrzewania. Natomiast kiedy ktoś będzie miał ochotę na gorącą herbatę, wystarczy sięgnąć ręką do stołu. Bez wątpienia jest to duża wygoda podczas przyjmowania gości. Wśród dostępnych szklanek termicznych można znaleźć różne kształty od standardowych prostych po te imitujące kubki. Często producenci wykorzystują również złudzenie optyczne, co podnosi ich atrakcyjność. Jeżeli chcemy wiedzieć więcej na temat zalet oraz zastosowania tego rozwiązania, warto zapoznać się z artykułem na temat tego, jak działają szklanki termiczne. W ten sposób rozwiejemy swoje wszystkie wątpliwości przed podjęciem decyzji o zakupie.