Szklanki termiczne do kawy 450 ml Andrea

EAN 5907508100490, kod producenta 0103008110
Marka: Altom Design
49,90 zł

Parametry produktu

Marka Altom Design
Kod EAN 5907508100490
Kod producenta 0103008110

Opis

Szklanki termiczne 450 ml (2 sztuki) Andrea Altom Design

Szklanka termiczna z podwójnymi ściankami i dnem to aranżacyjny hit wśród naczyń kuchennych. Napój, który przygotowuje się w tej szklance, zyskuje piękny efekt wizualny. To zasługa podwójnego, przejrzystego szkła. Nie tylko są bardzo praktyczne, ale i świetnie się prezentują, całość została wykonana z dbałością o najmniejsze detale, tak by zadowolić smakoszy gorącej, pysznej kawy jak i fanów różnorakich chłodnych drinków! 

Fakt, ze szklanki wykonane są z podwójnej warstwy szkła oznacza, że dwukrotnie izolują one temperaturę danego napoju, co w jesienne wieczory pozwoli nam się cieszyć dłużej smakiem ciepłej kawy, a w letnie popołudnia pozwoli nam się nacieszyć dłużej smakiem chłodnego drinka, czego więc chcieć więcej?

Kawa, herbata. Cappuccino, mocca - każdy z tych napojów w szklance będzie ładnie i efektownie podany. Podwójna ścianka zapewnia nie tylko ładny wygląd, ale też termoizolacyjne właściwości. Podwójne ścianki szklaneczek zapewnia Ci komfort spożywania gorących napojów bez poparzenia dłoni i na długo będą izolowały one ciepło jak i zimno napojów! 

  • Podwójne ścianki nadają szklance właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu na dłużej zachowuje temperaturę napoju
  • Ścianki sprawiają, że szklanka nie nagrzewa się
  • Szklanka termiczna nadaje się do serwowania zarówno zimnych, jak i ciepłych napojów
  • Szkło, użyte do produkcji szklanki odznacza się zwiększoną wytrzymałością cieplną oraz odpornością na szok termiczny w stosunku do tradycyjnego szkła
  • Szklankę termiczną można myć w zmywarce

Pojemność: 450ml

W zestawie: 2 sztuki