Talerz Talerzyk Dla Dziecka Niemowlaka z Przyssawką Wally Powder Done By Deer

EAN 5712643022381, kod producenta BLU-1716381
Marka: Done by Deer
89,00 zł

Parametry produktu

Marka Done by Deer
Kod EAN 5712643022381
Kod producenta BLU-1716381

Opis

Talerz Talerzyk Dla Dziecka Niemowlaka z Przyssawką Wally Powder Done By Deer

Uroczy i praktyczny talerzyk silikonowy dla dziecka w kształcie wieloryba Wally. Wykonany w 100% z silikonu spożywczego, wolnego od BPA. Pierwszy talerz dziecka z trzema przegrodami jest idealny do rozszerzania diety maluszka. Wewnętrzne zaokrąglone krawędzie ułatwiają nabieranie jedzenia łyżką lub widelcem.
Przyssawka utrzymuje talerz na miejscu i pomaga małym głodomorkom ćwiczyć umiejętność nakładania jedzonka na łyżkę. Talerzyk silikonowy z przyssawką przyklei się do większości gładkich powierzchni, zapobiegając przewracaniu się lub rzucaniu przez maluchy.
Praktyczny talerz dla dzieci w kształcie wielorybka o imieniu Wally sprawia, że korzystanie z niego jest wyjątkowo przyjemne. Dzięki praktycznym funkcjom i uroczemu wzornictwu ten talerzyk z podziałką jest idealny dla malucha zaczynającego samodzielne jedzenie.

Materiał: 100% silikon spożywczy
Użytkowanie:
- można myć w zmywarce do 100° C
- można używać w mikrofalówce
- bezpieczna temperatura: -40° C do 230° C
Wymiary:
- długość 22,5 cm
- szerokość 15,5 cm
- wysokość 2.7 cm
Done by Deer to skandynawska firma projektująca zabawki z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Done by Deer wykorzystuje w swoich produktach skandynawskie wzornictwo. Poprzez kombinację różnych kolorów i materiałów projekty pobudzają zmysły dziecka. Dzięki charakterystycznej grafice produkty mają odniesienie do skandynawskiego stylu życia. Wszystkie produkty Done by Deer są całkowicie przyjazne i bezpieczne dla dziecka.