Termos na zupę - zabierz gdzie tylko chcesz

Czekają Cię długie godziny spędzone na uczelni? W pracy masz natłok obowiązków i musisz zostać dłużej? A może jedziesz na całodniową wycieczkę? Niezależnie od okoliczności, termosy obiadowe mogą okazać się niezastąpionym gadżetem, dzięki któremu zjesz domowy posiłek – gdziekolwiek jesteś!

Zawsze gorący posiłek dzięki termosom obiadowym

Termos na obiad długo trzymający ciepło jest najlepszym wyborem w sytuacjach, gdzie nie mamy możliwości podgrzania posiłku. Oferowane przez nas pojemniki termiczne na jedzenie wykonane ze stali nierdzewnej potrafią utrzymać ciepło nawet do 8 godzin. Szczególnie wymagającym osobom, które potrzebują przechowywać żywność przez jeszcze dłuższy czas, polecamy termosy na obiady, wykonane specjalną technologią próżniową, która zapewni ciepły posiłek nawet po 12 godzinach od momentu zamknięcia. Jeśli chcesz zabrać ze sobą wiele różnych dań, nie musisz już korzystać z kilku naczyń termicznych. W ofercie posiadamy trojaki obiadowe, a nawet czworaki obiadowe. W jednym naczyniu pomieścisz wszystkie elementy jedzenia bez mieszania ich ze sobą. Termos obiadowy na zupę do pracy może być strzałem w dziesiątkę dla osób, które chcą zjeść lekki domowy lunch poza domem. Do zestawu dołączana jest łyżka lub łyżko-widelec. Dzieci też możesz zaopatrzyć w termosy do szkoły. Szczelność pojemników termicznych gwarantuje, że plecak czy torba pozostaną czyste, a Twoje pociechy zjedzą ciepły posiłek. Zabrać ze sobą możemy też gorącą kawę czy herbatę. W tym celu nie będzie nam potrzebny duży termos, a wystarczy kubek termiczny długo trzymający ciepło.

Wiele różnych modeli termosów na zupę!

Termos obiadowy dla dziecka powinien być wybierany ze szczególną uwagą. Najmłodsi nie potrzebują wielkich pojemników termicznych na żywność, które zachowają temperaturę posiłku przez kilkadziesiąt godzin. Wystarczający będzie oferowany przez nas lekki, mały termos, który z łatwością można przyczepić do plecaka lub schować między książkami. Szczelny pojemnik na zupę pozwoli Twoim pociechom rozkoszować się smakiem domowego rosołu nawet z dala od czterech ścian. Pudełka termiczne na jedzenie to nie tylko termosy. Do wyboru mamy także różne modele menażek obiadowych. Pojemnik utrzymujący ciepło przez 5 godzin będzie wystarczający do większości zastosowań. Polecamy je osobom pracującym w biurach, które mają dostęp do kuchenek mikrofalowych. Jeśli nawet posiłek wystygnie, w prosty sposób można go ponownie podgrzać bez wyjmowania zawartości. Menażki obiadowe 4-elementowe pozwolą Ci na rozkoszowanie się smakiem więcej niż jednego dania.

Jaki jest najlepszy termos obiadowy?

Czym powinien cechować się najlepszy termos obiadowy? Wszystko tak naprawdę zależy od Twoich indywidualnych preferencji, ale z pewnością można wymienić dobrą szczelność czy umiejętność utrzymywania ciepła. Dla termosu Emsa opinie są bardzo chwalebne i możemy spokojnie polecić ten produkt. U nas znajdziesz pojemniki na obiady, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Skończ z niezdrowymi przekąskami w pracy i porzuć nieregularność posiłków. Dobry termos obiadowy sprawi, że gdziekolwiek będziesz, możesz cieszyć się domowym jedzeniem, które smakuje jak prosto po przygotowaniu.