Torba, pudełko, pojemnik, lunchbox z wkładem chłodzącym Cocoon, Graphic Jungle MonBento

EAN 3760192687812, kod producenta 57294001
Marka: MonBento
165,00 zł
W magazynie
Darmowa dostawa
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: wtorek, 5 lipca

Parametry produktu

Marka MonBento
Kod EAN 3760192687812
Kod producenta 57294001

Opis

MB Cocoon

Jeśli chodzi o dobrze chronione pudełko bento, dostępny jest MB Cocoon! Dzięki sztywnej skorupie bezpieczny transport lunchu jest dziecinnie prosty! Dzięki aluminiowej wewnętrznej wyściółce ta torba na lunch utrzymuje temperaturę posiłku i jest łatwa do czyszczenia. Ta mała izolowana torba na lunch została zaprojektowana do przechowywania pudełka bento MB Original z pojemnikiem na lód MB I-cy i zestawem sztućców Monbento. Jego ładny bladoróżowy kolor w połączeniu z eleganckim zaokrąglonym wzorem sprawi, że spojrzysz na życie przez różowe okulary!

IZOLOWANA

Dzięki podwójnej warstwie (zewnętrzna z materiału tekstylnego, wewnętrzna z aluminium) ta izolowana torba na lunch utrzymuje temperaturę posiłku.

PRAKTYCZNA

Specjalnie zaprojektowana do przechowywania pudełka bento MB Original, woreczka na lód MB I-cy i zestawu sztućców, izolowana torba MB Cocoon ułatwia przenoszenie całego zestawu obiadowego!

ELEGANCKA

Przyjemna w dotyku dzięki sztywnemu materiałowi i uchwytowi, ta torba śniadaniowa jest łatwa do zabrania wszędzie ze sobą i bezpiecznie, bez poczucia zagracenia! 

- izoluje temperaturę posiłku 
- łatwa w czyszczeniu
- dopuszczona do kontaktu
  z żywnością.

WYBIERZ MONBENTO JEŚLI CHCESZ...

Dane techniczne:

  • Wymiary: l 27 xh 17 xd 13 cm
  • Pojemność: 2l

Zestaw składa się z:

  • 1 worek (poliester)
  • 1 warstwa wewnętrzna (aluminium)
  • 1 uchwyt (PU