Wspólne spędzanie czasu na świeżym powietrzu to wspaniały pomysł na ciepłe dni - bez względu na to czy planujemy szybki wypad do parku czy dłuższą wyprawę za miasto. Na taką okazję przyda się praktyczny, a zarazem stylowy gadżet, który pomieści własnoręcznie przygotowane przekąski i akcesoria do posiłku, takie jak talerze, sztućce i otwieracz do butelek.

Kosze piknikowe na wycieczkę za miasto
Nasza propozycja to torby i kosze piknikowe, które idealnie sprawdzą się podczas relaksu na łonie natury. W tej kategorii produktów mamy duży wybór koszy w klasycznym stylu, czyli wykonanych z wikliny, które jednak od zwykłych koszy odróżniają się niesamowitą funkcjonalnością. Pojemne kosze z pewnością umożliwią zabranie wszystkich potrzebnych rzeczy. Sztućce, talerze, kieliszki bądź kubki znajdujące się w zestawie sprawią, że zwykły piknik zamieni się w elegancką ucztę w pięknych okolicznościach przyrody. Warto zwrócić uwagę, że każdy element ma w koszu swoje miejsce, dzięki czemu z łatwością można zachować porządek. Niektóre kosze posiadają też wbudowaną torbę termiczną, która pozwala utrzymać jedzenie w odpowiedniej temperaturze nawet podczas upałów. Kosze na piknik dostępne są z wyposażeniem w wersji dla dwóch lub czterech osób. Jest to również świetny kosz piknikowy dla dzieci.

Torby piknikowe alternatywą dla koszy


Alternatywą dla kosza z wikliny jest torba piknikowa. Nowoczesne torby piknikowe to modele wyłożone od środka wysokiej jakości folią termiczną zapewniającą izolację przed temperaturą panującą na zewnątrz. Torby na piknik zapinane są na suwak. Na górze posiadają komfortową rączkę umożliwiającą bezproblemowe przenoszenie, natomiast dół jest usztywniony, aby torba po odstawieniu utrzymała stabilną pozycję. Bardzo wytrzymały, syntetyczny materiał gwarantuje długi czas użytkowania i łatwe czyszczenie torby.

Specjalny gadżet piknikowy w postaci kosza lub torby sprawi, że będziemy lepiej zorganizowani, a jednocześnie umożliwi wygodny transport rzeczy i szybki dostęp do nich. Kosz bądź torba z pewnością ułatwi życie, a bezpiecznie schowana zawartość umili wolny czas.