Wędzarka Oskar M Barbecook

EAN 5400269205171, kod producenta BC-SMO-5014
Marka: Barbecook
1299,00 zł

Parametry produktu

Marka Barbecook
Kod EAN 5400269205171
Kod producenta BC-SMO-5014
Kolor czarny

Opis

Wędzarka Oskar M Barbecook

Dzięki prostej w użyciu wędzarce marki Barbecook przygotujesz wyśmienite mięso i ryby bez wysiłku. Kiedy po raz pierwszy spróbujesz mięsa  przygotowanego w wędzarni Oskar M zrozumiesz, że wszystko co do tej pory jadłeś nie może się z tym równać! Mięso lub ryby wędzone kupowane w supermarketach często nie oddają niepowtarzalnego smaku.

Dzięki wędzarni nie tylko zaoszczędzisz, gdyż kupowanie wędzonego mięsa jest mniej ekonomiczne niż przygotowanie go w domu; ale również będziesz miał ogromną satysfakcję z uczestnictwa w całym wydarzeniu.

Wędzarka wykonana została z najwyższej jakości stali emaliowanej, doskonale prezentuje się zarówno na tarasie jak i w przydomowym ogrodzie. Przystosowana jest do wędzenia na ciepło przy użyciu namoczonych wiórków drzewnych. Na dole wędzarni znajduje się palenisko w którym należy rozpalić węgiel, aby uzyskać odpowiednią temperaturę do wędzenia, którą sprawdzimy w wbudowanym w pokrywę termometrze.

Regulacja temperatury możliwa jest dzięki użyciu regulowanych otworów wentylacyjnych. Wygodne, otwierane drzwiczki pozwalają na łatwy dostęp do paleniska i rusztu.

Na górnym ruszcie znajdują się specjalne haki przystosowane do wędzenia ryb. Dodatkowe użycie generatora zimnego dymu pozwala na wędzenie na zimno w wędzarce Oskar.

Lubisz urządzenia wielofunkcyjne? Bez dwóch zdań spodoba ci się wędzarka, której możesz używać również jako grlla.

Wymiary: 54 x 61 x 112 cm

Średnica 44 cm

Haki w zestawie.