Wieszaki  

Na co zwrócić uwagę, kupując wieszaki?

Wieszaki są niezbędnym elementem w każdym wnętrzu. Stanowią podstawowe wyposażenie, umożliwiają organizację i utrzymanie porządku. Ale wieszaki nie muszą być nudne! Nietypowe i piękne wieszaki stanowić mogą element podkreślający i uzupełniający styl wnętrza lub stanowić jego ciekawe urozmaicenie.

Wybierając wieszak warto mieć na uwadze ogólny wygląd pomieszczenia i wybrać taki, który swoim wyglądem nawiązuje do stylistyki pomieszczenia. Wieszaki mogą być atrakcyjnym akcentem uzupełniającym wystrój wnętrz. Istotna jest również wielkość wieszaka.

Do wnętrz w stylu skandynawskim, naturalnym lub industrialnym doskonale pasują wieszaki na ścianę lub wieszaki na drzwi z drewna, które nadają pomieszczeniu ciepłego, naturalnego wyglądu. Wieszaki z dodatkiem drewna są niemal uniwersalnym wyborem. Ale wieszak ścienny może być również zabawnym, nietypowym elementem wystroju, szczególnie dobrze sprawdzi się w pokoju dziecka lub nastolatka, ale także w mieszkaniu każdego kreatywnego dorosłego.

Wieszak do przedpokoju powinien być odpowiedni do pomieszczenia wieszanej na nim odzieży wierzchniej. Wieszak na kurtki powinien mieć również odpowiedni do tego przeznaczenia udźwig, który utrzyma obciążenie odzieżą. Ważne jest również, by wieszać wykonany był z trwałych materiałów, a wieszaki użytkowane w łazience dodatkowo były odporne na wilgoć, tylko wtedy pozwoli na użytkowanie go przez długie lata. Wybierając odpowiedni dla siebie wieszak warto zwrócić uwagę nie tylko na indywidualne preferencje, ale również na jego uniwersalność i ponadczasowość.

Jakie wieszaki na ubrania będą najlepsze?

Wieszak na ubrania powinien być przede wszystkim trwały i wykonany z materiałów, które nie niszczą ubrań. Ciekawym rozwiązaniem do małych szaf jest wieszak na ubrania kilkupoziomowy, co umożliwia wieszanie zaoszczędzenie miejsca oraz tematyczne posegregowanie rzeczy. Tego typu wieszaki doskonale sprawdzają się do uporządkowania pasków, szalików, apaszek i wielu innych rzeczy, dla których trudno znaleźć miejsce w szafie.

Wieszak na klucze – ciekawe propozycje

Wieszaki na klucze ułatwiają organizację. Jeśli zdarzyło Ci się chociaż raz w życiu poszukiwać zostawionych gdzieś w mieszkaniu kluczy... to
wieszak na klucze jest dla Ciebie niezbędnym elementem! Nietypowy, kolorowy i oryginalny wieszak stanowić może ciekawy akcent każdego wnętrza. W naszym sklepie znaleźć można oryginalne i piękne wieszaki, które nie są jedynie funkcjonalne, ale również same w sobie stanowią ciekawy akcent. Ponadto z racji tego, że są często użytkowane muszą być wykonane z trwałych materiałów tak, by pozwoliły korzystać z nich i cieszyć się nimi przez długie lata.

Inne rodzaje wieszaków, które mogą Cię zainteresować!

Niezbędne do organizacji i utrzymania porządku są wieszaki do kuchni i łazienki. Wieszak na ręczniki jest obowiązkowym elementem każdej łazienki. Duży wybór naszych wieszaków pozwala na wybranie takiego, który będzie idealnie skomponowany z charakterem wnętrza, a przy tym trwały i odporny na czynniki zewnętrzne.

W naszym sklepie znajdziesz zarówno klasyczne, minimalistyczne wieszaki z metalowymi drążkami, jak i bardziej oryginalne nadające się do kreatywnych wnętrz.

Jedną z nietypowych propozycji oferowanych przez nasz sklep jest wieszak na medale. Wieszaki te pozwolą wyeksponować zdobyte medale, zamiast upychać je na dnie szuflady, by z dumą prezentować je odwiedzającym.