Wygodna poduszka dla dzieci, niemowląt z pamięcią kształtu P’tit Panda Organic Candide

EAN 3275052755117, kod producenta BLU-275511
Marka: Candide
Oszczędzasz 16,77 zł
129,00 zł 112,23 zł
W magazynie
Dostawa od: 5,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: wtorek, 13 grudnia

Parametry produktu

Marka Candide
Kod EAN 3275052755117
Kod producenta BLU-275511

Opis

Wygodna poduszka dla dzieci, niemowląt z pamięcią kształtu P’tit Panda Organic Candide

Poduszka Candide P'tit Panda została opracowana przez ekspertów tak, aby delikatnie unosić główkę dziecka co wspiera zachowanie okrągłego kształtu główki. Poszewka poduszki wykonana jest z bawełny organicznej posiadającym certyfikat GOTS z wypełnieniem z siemienia lnianego, które pozwala skórze oddychać i doskonale dopasowuje się do kształtu główki.
W celu zapewniania komfortu użytkowania i higieny pokrowiec poduszki można rozpiąć i zdjąć, aby wyprać w temperaturze 30 °
Plagiocefalia, czyli syndrom płaskiej główki jest zniekształceniem czaszki występującym u małych dzieci. Główka niemowląt i małych dzieci jest znacznie bardziej miękka niż osób dorosłych, a szwy czaszkowe są elastyczne to właśnie dlatego maluchy sa znacznie bardziej narażone na różnego rodzaju odkształcenia. Wiele czynników może przyczynić się do powstania plagicofali m.in. nieprawidłowe układanie niemowlęcia w łóżeczku, choć zniekształcenia mogą wystąpić znacznie wcześniej bo już na etapie ciąży np. w przypadku ciąży mnogiej i braku miejsca w macicy na swobodne ułożenie dziecka. Spłaszczenie główni najczęściej dotyczy tylnej lub bocznej części głowy niemowlęcia.
Jak korzystać z poduszki Candide's P'tit Panda Organic:
1. Umieść P'tit Panda płasko.
2. Połóż dziecko na plecach.
3. Sprawdź, czy jego głowa znajduje się pośrodku P'tit Panda.
Zalety:
- ekologiczne rozwiązanie wspiera zdrowy rozwój dziecka i jest przyjazne środowisku
- miękka poszewka wykonana z połączenia bawełny organicznej z poliestrem
- poduszka wypełniona siemieniem lnianym zapewnia cyrkulację powietrza
- wygodna poduszka zapewnia swobodę ruchów
- miękki materiał podwyższa komfort snu
Poszewka wykonana z wysokiej jakości bawełny organicznej posiada certyfikat GOTS. Certyfikat GOTS jest międzynarodowym standardem dającym gwarancję, iż tekstylia zostały wyprodukowane w sposób przyjazny dla środowiska oraz odpowiedzialny społecznie. Oznacza to, że do produkcji nie jest wykorzystywana praca przymusowa, praca dzieci ani niebezpieczne substancje chemiczne, a włókna tekstylne są produkowane z min. 70% roślin uprawianych biologicznie. Dzięki temu zmniejszana jest ilość emisji gazów cieplarnianych.
Materiał:
59% poliester 41% bawełna
Podszewka: 100% bawełna
Wypełnienie z siemienia lnianego
Wymiary:
długość: 21cm
szerokość: 19cm