Zestaw 10x worki, torba, torebka, próżniowa do przechowywania żywności 23x20cm Fresh & Save Zwilling

EAN 4009839523779, kod producenta 36800-120-0
Marka: Zwilling
Oszczędzasz 6,49 zł
49,90 zł 43,41 zł

Parametry produktu

Marka Zwilling
Kod EAN 4009839523779
Kod producenta 36800-120-0

Opis

Zestaw 10x worki, torba, torebka, próżniowa do przechowywania żywności 23x20cm Fresh & Save Zwilling

Dostępny w trzech rozmiarach zestaw toreb próżniowych to idealny sposób na bezpieczne przechowywanie żywności – również zamrożonej. Możliwość wielokrotnego użytku i wygodny zamek błyskawiczny sprawiają, że najrozmaitsze produkty, takie jak chleb, warzywa, mięso czy ryby, pozostaną przyjemnie świeże przez długi czas bez obaw o ich jakość. Ponadto mogą być używane do gotowania metodą sous-vide czy marynowania. Wystarczy włożyć ulubiony produkt czy posiłek do środka i zasunąć zamek.

Od tego momentu pracę wykona za nas pompa próżniowa, którą wystarczy umieścić w zaworze i nacisnąć przycisk, za sprawą którego usunięte zostanie całe powietrze. Aby bezpiecznie zamknąć torebkę, należy nacisnąć środkowy przycisk znajdujący się obok czerwonego zaworu, który zagwarantuje bezpieczeństwo oraz zachowanie wszelkich wartości odżywczych oraz aromatów. Spakowana w ten sposób żywność zachowuje swoją świeżość nawet pięć razy dłużej! Jest to efekt, jakiego nie może zagwarantować nawet najlepsza zamrażarka. Na dodatkową uwagę zasługuje tutaj innowacyjny sposób marynowania, który dzięki dołączonej specjalnej nasadce jest nie tylko dziecinnie prosty, ale przede wszystkim dużo szybszy. Mało tego! Aby nigdy nie zapomnieć o zapakowanej żywności, wystarczy skorzystać z bezpłatnej aplikacji ZWILLING Culinary World, zeskanować znajdujący się na torbie kod QR i wprowadzić kilka danych – gdy tylko nadejdzie czas spożycia, otrzymasz powiadomienie. A dzięki indywidualnym identyfikatorom na workach nie pomylisz nawet najbardziej podobnych produktów.

CECHY SZCZEGÓLNE:

 • Funkcja pakowania próżniowego: produkty spożywcze pozostają świeże nawet pięć razy dłużej niż przechowywane tradycyjnie: zachowane są wszystkie składniki odżywcze i aromaty
 • Doskonałe do przygotowania potraw metodą sous-vide, marynowania oraz zamrażania
 • Łatwe marynowanie dzięki specjalnej nakładce
 • Możliwość stosowania w mikrofalówce
 • Zestaw dziesięciu sztuk dostępny w aż trzech rozmiarach: S, M i L
 • Wykonane z plastiku i silikonu, wolne od BPA
 • Wielokrotnego użytku
 • Łatwa obsługa dzięki innowacyjnemu zaworowi i praktycznemu zamkowi błyskawicznemu
 • Możliwość śledzenia świeżości potraw dzięki bezpłatnej aplikacji ZWILLING Culinary World
 • Indywidualne identyfikatory pozwalające na identyfikację nawet najbardziej podobnych produktów
 • Dostępność przepisów, list zakupów oraz filmów objaśniających w aplikacji