Zestaw do alkoholu 3x próżniowa zatyczka, korek do wina 4 cm Fresh & Save Zwilling

EAN 4009839523847, kod producenta 36802-003-0
Marka: Zwilling
Oszczędzasz 9,09 zł
69,90 zł 60,81 zł

Parametry produktu

Marka Zwilling
Kod EAN 4009839523847
Kod producenta 36802-003-0

Opis

Zestaw do alkoholu 3x próżniowa zatyczka, korek do wina 4 cm Fresh & Save Zwilling

Próżniowe korki do wina to sposób na jeszcze dłuższą przyjemność, jaką daje świeże, aromatyczne wino: wspaniały Sauvignon Blanc z krewetkami, wyborny Merlot w towarzystwie idealnego steku czy idealne do czekoladowego sufletu Primitivo. Czasami jedna butelka nie wystarczy… a to kończy się zwykle pootwieranymi kolejnymi, skazanymi tym samym na zgubne działanie tlenu. W domowych warunkach niestety utrata aromatu i bogatego bukietu nawet najlepszych win to smutna codzienność. Na szczęście do wczoraj! Spowolnienie procesu utleniania ze specjalnymi korkami próżniowymi ZWILLING Fresh&Save to dziecinnie prosta zabawa. Wystarczy wetknąć jeden z nich w szyjkę butelki, a następnie, za pomocą jednego przycisku pompy próżniowej, wypompować z niej powietrze. Świeżość i aromat pozostaną, pozwalając znacznie dłużej cieszyć się wybornym trunkiem. Obsługa pompy bezprzewodowej i próżniowego stopera jest niezwykle prosta również podczas odkorkowania.

Te wykonane z najwyższej jakości materiałów korki wyposażone w panel ze szlachetnej stali nierdzewnej bez obaw można czyścić w zmywarce. Ich dodatkową zaletą jest możliwość korzystania z nich nie tylko do win, ale i przepysznych oliw czy soków, zachowując ich smak, aromat oraz właściwości odżywcze. Jedyne płyny, jakie nie nadają się do przechowywania próżniowego, to te gazowane. Wszystkie inne sprawią, że Twoja radość spowodowana świeżością na co dzień będzie trwać przez długi czas.

CECHY SZCZEGÓLNE:

  • Funkcja próżni: otwarte wina i napoje bezalkoholowe zachowują świeżość na dłużej
  • Doskonałe do przechowywania olejów i soków
  • Nie nadają się do napojów gazowanych
  • Eleganckie, ozdobne zamknięcie pasujące do wszystkich standardowych szyjek butelek (17-19 mm)
  • Można myć w zmywarce
  • Elegancki design wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej
  • Łatwa obsługa dzięki innowacyjnemu zaworowi
  • Zestaw składa się z 3 sztuk korków próżniowych
  • Możliwość połączenia otwartych butelek z bezpłatną aplikacją Zwilling Culinary World w celu śledzenia świeżości produktów