Zestaw komplet pojemników próżniowych na żywność plastikowy Fresh & Save Zwilling

EAN 4009839523991, kod producenta 36807-007-0
Marka: Zwilling
Oszczędzasz 58,37 zł
449,00 zł 390,63 zł

Parametry produktu

Marka Zwilling
Kod EAN 4009839523991
Kod producenta 36807-007-0

Opis

Zestaw komplet pojemników próżniowych na żywność plastikowy Fresh & Save Zwilling

Zestaw startowy dla zrównoważonej i zdrowej kuchni. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego jest Twoją największą szansą, aby w końcu wprowadzić wszystkie Twoje żywieniowe postanowienia: jeść świeżo, zdrowo i oszczędnie. Jak to zrobić? Prosto! Wystarczy świeże produkty lub dania przechowywać w lodówce w wygodnych pojemnikach lub torebkach FRESH & SAVE. Albo ugotować posiłki na cały tydzień: pakowanie próżniowe umożliwia przechowywanie pięciokrotnie dłużej niż normalnie. Tak samo prosta jest ich obsługa: umieść poręczną, bezprzewodową pompę w wentylu, naciśnij przycisk i patrz, jak w ciągu kilku sekund z wnętrza pojemników oraz torebek odsysane jest powietrze. Kiedy przestać? Nieważne. Pompa zrobi to za Ciebie, zatrzymując się automatycznie. W ten sposób zachowasz cały aromat oraz wszystkie składniki odżywcze.

Zestaw składa się z pompy próżniowej, dwóch torebek próżniowych oraz dwóch pojemników z tworzywa sztucznego w rozmiarach M i L (o pojemności 1.1 ltr oraz 2.3 ltr). Pojemniki próżniowe nadają się do zamrażarki, zmywarki jak i kuchenki mikrofalowej. Torebki, poza tym, że również mogą być stosowane w zamrażarce i mikrofalówce, doskonale sprawdzą się w temperaturze do 100°C do gotowania sous-vide. Dla jeszcze większego komfortu elementy zestawu wyposażono w połączone z darmową aplikacją ZWILLING Culinary World App kody QR. Dzięki temu na bieżąco można kontrolować świeżość i przydatność przechowywanych dań, a tym samym uniknąć nadmiernego wyrzucania żywności. Aplikacja umożliwia jednak nie tylko: dostępne tam przepisy sprawią, że codzienne posiłki staną się prawdziwą ucztą.

CECHY SZCZEGÓLNE:

  • Funkcja próżni: przechowywane dania zachowują świeżość pięciokrotnie dłużej
  • Oszczędność miejsca oraz komfort i wygoda przechowywania świeżych produktów oraz gotowych dań
  • Lekkie i trwałe pojemniki dla oszczędności miejsca w lodówce i zamrażarce, dające układać się w wygodne stosy
  • Bezpieczne zamrażanie żywności i gotowych potraw w pudełkach i torebkach próżniowych
  • Możliwość mycia w zmywarce oraz podgrzewania w kuchence mikrofalowej
  • Zestaw składa się z: pompy, dwóch torebek do pakowania próżniowego, dwóch pojemników w rozmiarach M i L z najwyższej jakości tworzywa sztucznego