Zestaw narzędzi ogrodniczych do pielęgnacji ogrodu Gardena

EAN 4078500023368, kod producenta 08965-30
Marka: Gardena
99,00 zł
Ostatnie sztuki!
Dostawa od: 7,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: piątek, 1 lipca

Parametry produktu

Marka Gardena
Kod EAN 4078500023368
Kod producenta 08965-30

Opis

Zestaw narzędzi ogrodniczych do pielęgnacji ogrodu Gardena

Praktyczny zestaw dla wszystkich amatorów ogrodnictwa.

GARDENA zestaw narzędzi ogrodniczych to podstawowy zestaw do pielęgnacji ogrodu - sadzenia i przesadzania roślin, usuwania chwastów, cięcia kwiatów i młodych pędów. Zestaw zawiera łopatkę do kwiatów, wycinak do chwastów, sekator ogrodowy oraz parę rękawic do prac pielęgnacyjnych.

Classic łopatka ogrodowa.

GARDENA Classic łopatka ogrodowa to idealne narzędzie do sadzenia i przesadzania roślin w skrzynkach, doniczkach oraz na rabatach.

Wycinak do chwastów.

Wycinak do chwastów GARDENA znacząco ułatwia usuwanie chwastów wraz z korzeniami.

Classic Sekator.

GARDENA Classic sekator to idealne narzędzie do cięcia kwiatów i zielonych, młodych pędów. Górne ostrze jest pokryte powłoką antyadhezyjną, a dolne jest wykonane ze stali nierdzewnej. Ergonomiczne rękojeści zapewniają komfortową i wygodną pracę. Sekator jest wyposażony w rynienkę odprowadzającą sok, obcinak do drutu oraz zamek obsługiwany jedną ręką, którym można zablokować narzędzie. Maksymalna średnica cięcia wynosi 20 mm.

Rękawice do prac pielęgnacyjnych.

GARDENA rękawice do prac pielęgnacyjnych skutecznie chronią dłonie w trakcie przesadzania roślin, szczególnie w środowisku wilgotnym lub mokrym. Powłoka lateksowa w części chwytnej oraz palcach gwarantuje, że dłonie będą suche i czyste nawet przy sadzeniu roślin w wilgotnym podłożu. Elastyczna dzianina zapewnia doskonałe dopasowanie rękawic do dłoni, komfort noszenia oraz przepuszczalność powietrza. Koniec ze spoconymi dłońmi przy pracach ogrodowych! Rozmiar: 8/M.

Trwałość i wygoda.

Najwyższej jakości stal i powłoka z duroplastu chronią narzędzia przed korozją, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe i odporne na przywieranie brudu. Ergonomiczna rękojeść zapewnia wygodę i komfort pracy. Zakrzywione końce rękojeści zapobiegają wyślizgiwaniu się narzędzia z dłoni.