Zestaw narzędzi ogrodniczych do pielęgnacji ogrodu z konewką Gardena

EAN 4078500023856, kod producenta 08966-30
Marka: Gardena
Oszczędzasz 42,40 zł
106,00 zł 63,60 zł
Ostatnie sztuki!
Dostawa od: 5,99 zł
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: poniedziałek, 28 listopada

Parametry produktu

Marka Gardena
Kod EAN 4078500023856
Kod producenta 08966-30
Zastosowanie Do podlewania, wykorzystania jako szufelka, sadzenia roślin, cięcia kwiatów i młodych pędów

Opis

Zestaw narzędzi ogrodniczych z konewką

Praktyczny zestaw z wielofunkcyjną konewką dla wszystkich amatorów ogrodnictwa.

GARDENA zestaw narzędzi ogrodniczych z konewką to podstawowy zestaw do pielęgnacji ogrodu – podlewania, sadzenia i przesadzania roślin, cięcia kwiatów i młodych pędów. Zawiera wielofunkcyjną konewkę z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. W zestawie znajduje się także łopatka do kwiatów, sekator ogrodowy oraz para rękawic pielęgnacyjnych.

Konewka wielofunkcyjna.

Wielofunkcyjna konewka z wytrzymałego tworzywa sztucznego może służyć jako kompaktowa konewka bądź poręczna szufelka do przesadzania roślin.

Łopatka do kwiatów Classic.

Łopatka do kwiatów GARDENA Classic to optymalne narzędzie do sadzenia i przesadzania roślin w skrzynkach, doniczkach i na grządkach.

Sekatory Classic.

Sekatory GARDENA Classic doskonale nadają się do cięcia kwiatów i świeżych, młodych pędów. Wyposażone są w górne ostrze z powłoką antyadhezyjną i dolne ostrze ze stali nierdzewnej. Uchwyt o ergonomicznym kształcie zapewnia wygodę użytkowania. Posiadają też rynienkę do odprowadzania soku, obcinak do drutu i zamek obsługiwany jedną ręką. Maksymalna średnica cięcia to 20 mm.

Rękawice do prac pielęgnacyjnych.

Rękawice do prac pielęgnacyjnych GARDENA zapewniają ochronę w trakcie przesadzania roślin, szczególnie w przypadku pracy w mokrej ziemi. Dzięki lateksowej powłoce po wewnętrznej stronie dłoni i na palcach dłonie zawsze pozostają suche i czyste. Elastyczna, oddychająca tkanina gwarantuje idealne dopasowanie i wysoki komfort użytkowania. Dzięki temu dłonie się nie pocą. Rozmiar 8/M.