ZWIEGER Mavis biały - serwis obiadowo-kawowy 32 el.

kod producenta ZW-ZAS-1012
Marka: Zwieger
Oszczędzasz 140,00 zł
699,99 zł 559,99 zł
Ostatnie sztuki!
Darmowa dostawa
Zwrot do 30 dni.
Wysyłka w: wtorek, 29 listopada

Parametry produktu

Marka Zwieger
Kod producenta ZW-ZAS-1012
Rozmiar brak
Linia brak

Opis

MAVIS – porcelana – zestaw obiadowo-kawowy 32 el.

Porcelana MAVIS to połączenie nowoczesności, najwyższej jakości wykonania, funkcjonalności elementów oraz niepowtarzalnego wzornictwa, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów, zarówno pod względem użytkowym, jak i estetycznym. Nowoczesny fason naszego zestawu oraz wyrafinowane marmurowe zdobienie nawiązujące do surowej formy architektury kamienia, wyróżniają go wśród konkurencyjnych propozycji na rynku ceramiki. Cały komplet tworzy jedną, spójną całość, która zamyka w sobie trudne do połączenia cechy: bogaty wzór, doskonałość klasycznej formy oraz funkcjonalność. Każdy element został specjalnie zaprojektowany w taki sposób, aby połączyć zdecydowany charakter marki Zwieger z najnowszymi, światowymi trendami dekoracyjnymi. Co więcej, porcelana MAVIS spełnia jednocześnie najbardziej surowe normy jakościowe. Charakteryzuje się niezwykłą twardością o współczynniku bieli ok. 75 % i przeświecalności 20-27 %. Dzięki wysokiej temperaturze wypalania (około 1400 st. C.) każdy element zestawu jest bardzo odporny na czynniki mechaniczne (takie jak ścieranie szkliwa podczas częstego użytkowania czy zmywania ręcznego) oraz chemiczne (kwasy i zasady zawarte w potrawach i środkach myjących).

Do produkcji kompletu użyto wyłącznie najwyższej jakości surowców, a każdy detal został wykończony z największą pieczołowitością. Wszystko to sprawia, że efekt końcowy zachwyca swoim kształtem, formą i wzornictwem.

Porcelana – cechy i zalety :

 

  • Jakość wykonania – najwyższej jakości surowce, starannie wykończone detale
  • Niepowtarzalne wzornictwo – nawiązujące do czasów antycznej Grecji, zgodne z najnowszymi trendami dekoracyjnymi
  • Trwałość – dzięki wysokiej temperaturze wypalania każdy element zestawu jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz chemiczne

W zestawie:

6 szt. talerzy deserowych 21 cm

6 szt. talerzy obiadowych 26 cm

6 szt. talerzy na zupę 21 cm

6 szt. filiżanek 250 ml

6 szt. spodków 15 cm

1 szt. mlecznik 200 ml

1 szt. cukiernica 180 ml